Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Satılık Spin Makina Ve Kamış...

Konu, 'Sıcak Fırsatlar ve İkinci El' kısmında LevrekPeşinde77 tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. LevrekPeşinde77

LevrekPeşinde77 Aktif Üye

Malasef Yeni Almış Olduğum Takımımı İhtiyaçtan Dolayı Satmak İstiyorum...

Makina SHIMANO EXAGE 4000 RC 4XSSS+1 BB 5.1:1 TUR SHIMANO EXAGE 4000 RC 4XSSS+1 BB 5.1:1 TUR

Kamış Shimano SHIMANO ALIVIO SLIM TELE KAMI 3,00 MT 40-80 GR | Shimano | Teleskopik Kamlar | Balk Av Malzemeleri| Olta Kamlar| Teleskopik Kamlar | Av Deposu Av Malzemeleri Kara Av Balk Av Olta Kamp Malzeme

Oltam En Fazla 1 Hafta Kadar Süre Suda Kaldı....
    Oltamı Her Balıktan Sonra Islak Bezle Temizledim Ve Misinamı Her Seferinde Tatlı Sudan Geçirdim...Makinamda 100 mt İp Misina Bulunmaktadır...Yanında da 2 Adet Rapalamı Da Hediye Vericem...Ve Yanında 150 metre Kadar İp misinamıda Veriyorum... Makinanın Yedek Kafası Mevcuttur...Üzerinde Orta Derece0.25 mm misina vardır.... Oltamı Her Seferinde TEmizleyerek Ve Parcalayarak Rafa Kaldırdım...Acil İhtiyaçtan Dolayı Satılıktır....

Fiyatı 300 Tldir...Arkadaşlar Rica Ediyorum Gerçekten de İyi Bir Fiyata Verdiğimi Düşünüyorum... Teşekkürler Arkadaşlar Abiler 2 adet Rapala fiyatı 75 tl küsür yapıyor... Yanında bir adet kaşık ve 100 mt kadar ip misinanısı hediye vericem fiyat Gayet Uygun Diye Düşünüyorum...Pazarlık Payı Vardır....
    Makinada Sarılı Olan 100 Metre Sufix 0.10 mm İp Misina ve 150 Metre Kadar Micheals 0.10 mm İp misina ve 2 adet Rapala Prey 89 ve Yaralı kefal diye tabir edilen Markası aklımda değil ve bir adet kaşık hediye vericem... Fiyat olarak Almaya Kalksanız Hemen hemen 150 tl bulur hediye ediyorum şimdeden alana hayırlı olsun bol balıklar...avlar

Fotorafları Makinasının Tarih Ayarı Bozuk Olduğu İçin 2009 Gösteriyor Fotorafları Bugun Taze Çektim
    Fotorafları Makinasının Tarih Ayarı Bozuk Olduğu İçin 2009 Gösteriyor Fotorafları Bugun Taze Çektim

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 12 Aralık 2013
  2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. hızır şeref gültekin

hızır şeref gültekin Daimi Üye

hayırdır anıl ne oldu da levrek peşini bırakıyorsun kardeşim :(

4. Hırçın Karadeniz

Hırçın Karadeniz Aktif Üye

Merhaba iyi satislar elinizdeki urunlere bicmis oldugunuz fiyat gercekten bu bolume gore yuksek. Zaten bunu sizde farkediceksiniz. Umarim satilir ihtiyaciniz gorulur.

5. LevrekPeşinde77

abi ihtiyaçtan dolayı... :(

6. arkadas

arkadas Aktif Üye

üzüldüm be kardes 19 yasinda ihtiyacdan satmak zorunda olusunauna üzüldüm umarim herseyuna girer

7. LevrekPeşinde77

inşaAllah abi borclarım var onları acil ödemem lazım ondan dolayı yoksa satmazdım :(

8. LevrekPeşinde77

yanında 100 metre sarılı ip misina makinada 150 metre ayriyetten ip misina 0.10 mm ve 75 küsür tl değerinde 2 adet rapalamı ve bir adet kaşığımıda hediye olarak vericem bence fiyat gayet uygun garantisi vardır... Yeni aldım zaten en fazla 1 hafta kadar suda kaldı gerekli tüm bakımlarını yaptım.vb vb. vb... ihtiyacımdan dolayı satıyorum yoksa satmazdım.

9. avcihan

avcihan Aktif Üye

eğer fotoğraflama ihtimalin varsa daha kolay satabileceğini düşünüyorum ve sahteler nelerdir ?

10. ekremy1983

ekremy1983 Aktif Üye

ayın 11'ine kadar satılmazsa ilgileniyorum :( kira ve bir iki ödemem daha var... 10'nuna kadar.

Satılırsada alanada hayırlı olsun sanada hayırlı olsun kardeş.

11. LevrekPeşinde77

eğer ayın 11 kadar alacağım diyorsan abi bekletirim satmam.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.