Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Satılık temiz kullanılmış surf ve spin takımlar

Konu, 'Sıcak Fırsatlar ve İkinci El' kısmında diverozcan tarafından paylaşıldı.

1. diverozcan

diverozcan Aktif Üye

Merhaba Arkadaşlar acil ihtiyaç doğduğundan, ani bir kararla gözüm gibi baktığım bazı makina ve kamışlarımı satmam gerekiyor. İstanbul' a gelirken balığa giderim diye yanımda getirmiştim ama işlerin yoğunluğundan fırsat bulamadım ne yazık ki. Fotolarını yarın yüklemeye çalışacağım. 2 gün daha İstanbul' da olacağım için elden görebilir ve teslim alabilirsiniz.

1-Okuma Powerliner PL 865. Türkiye' ye gelen ilk versiyonudur ve oldukça iyi bakılmıştır. Üzerinde kullanımdan dolayı ufak çizikler vardır. 2 adet metal ve 1 adet grafit olmak üzere 3 adet kafası mevcuttur. Kafalarda misina sarılıdır ama tercihe göre değiştirebilirsiniz. Orijinal kutusu ve evrakları ile verilecektir. Bulabilirsem faturası da vardı. Ergin balıkçılıktan alınmıştır. Piyasa fiyatı 150 tl civarı. Ben 120 tl.ye vereceğim.
    http://img524.imageshack.us/img524/2984/dsc01240q.jpg
    http://img37.imageshack.us/img37/2876/dsc01247w.jpg
    http://img37.imageshack.us/img37/126/dsc01156p.jpg

http://img190.imageshack.us/img190/5927/dsc01336x.jpg

2-Okuma Salina Sa40. Yedek metal kafası mevcuttur. Kafalardan birinde Berkley Fireline Crystal 200 metre kadar 0,17 ip misina diğerinde markasını hatırlamadığım 0,28 lik misina sarılıdır. Makina çok iyi durumdadır. Orijinal kutusu ve evrakları ile verilecektir. Faturası mevcuttur. Piyasa fiyatı 220 tl civarı, ben 180 tl.ye vereceğim.

3-Okuma Trio 40. Yedek kafası yoktur. Üzerinde sanırım ,020 oldukça kaliteli misina sarmıştım. Çok çok az kullandım. Yeniden farkı yok. Salina40 yedek kafası ile uyumlu. Orijinal kutusu ve evrakları mevcut. Cengiz balıkçılıktan alınmıştır. Piyasa fiyatı 145 tl civarı, ben 125 tl.ye vereceğim.

4-Dam Quick Stick Surf 3 parça 100-250 gr atarlı 4,20 kamış. Orijinal bez kılıfında. Firaronline.com mağazasından alınmıştır. Üzerinde hafif çizikler mevcuttur. Halkaların bakımı yapılmış ve ilk günkü gibidir. Yemli beklemeli avlarımda beni üzmemiştir. İlk parti ürünlerdendir. Piyasa fiyatı 185 Tl civarı, ben 150 tl.ye vereceğim.
    5- Pelican Pelistick 270 2 parça 15-40 gram atarlı spin kamış. Temiz durumdadır. Az kullanılmıştır. Piyasa fiyatı 60 tl civarı, ben 40 tl ye vereceğim. Orijinal kılıfı yok ama uygun bez kılıf var.

6-Cormoran Bull Fighter 255 cm 5-25 atarlı jigspin 2 parça kamış. Çok az kullanıldı ve mükemmel esnek bir kamış. Mantarın naylon kılıfları dahi sökülmedi. Piyasa fiyatı 65 tl civarı, onu da 45 tl ye vereceğim. Uygun bez kılıfı mevcut.

Not: Malzemelerin yanında el yapımı sahtelerimden de hediye edeceğim. :)

Hayırlı olsun.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 17 Ekim 2012
  2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. YEKTA

YEKTA Daimi Üye

hayırlı satışlar senin yerinde olsam resim eklerdim alacak arkadaşlar iiçinde malzemeyi tanıyan var tanımayan var daha iyi olur kanısındayım

4. forkill96

forkill96 Aktif Üye

Hayırlı satışlar amacım ilanınızı baltalamak değil ama daha uygun olabilirdi

5. diverozcan

diverozcan Aktif Üye

Günceldir. İstanbul satışı için son 2 gün.

6. cuneyt1972

cuneyt1972 Üye

İkinci el için affınıza sığınarak çok da sıcak fırsat sayılmaz gibi geldi bana, biraz daha ısıtsanız çok şey değişir, umarım kırılmaz ya da kızmazsınız..:)