Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Satılık Temiz PC

Konu, 'Sıcak Fırsatlar ve İkinci El' kısmında OzzyJen tarafından paylaşıldı.

1. OzzyJen

OzzyJen Aktif Üye

Arkadaşlar merhaba.Laptop almam gerektiği için bilgisayarımı satıyorum.Monitör ayrıca satılmış olup sadece kasa satışa açıktır.Gayet güçlü bir işlemciye sahip sonuçta 3.0 GHZ yüksek hızlı donma takılma ısınma vs sorunları yok.Çok temiz.Fiyatın bu özelliklere göre uygun olduğunu düşünüyorum.Özellikleri belirteyim;

ARÇELİK TOWER KASA
    P4 3.00 GHZ İŞLEMCİ
    1GB RAM
    ONBOARD EKRAN KARTI 32MB ( Oyunla işim olmadığı için yükseltmedim )
    ETHERNET KARTI
    CD/DVD WRITER
    160 GB HDD ( 120 + 40 )
    POWER SUPPLY MAX 350W
    KLAVYE+MOUSE
    2 ADET KLAVYE VERECEĞİM.1 NORMAL GİRİŞLİ-DİĞERİ USB GİRİŞLİ MICROSOFT'UN KLAVYESİ
    ÖN VE ARKA GİRİŞLİ MİKROFON-HOPERLOR VE KULAKLIK GİRİŞLERİ

NOT:Kasanın arka USB'lerinin yerine PCI 3 usb'li CARD takılmıştır.Elektrik kesintisinden sonra arka USB'ler işlev görmedi belki ayarlarındandır fakat ben yinede PCI USB CARD taktım sorun yok.

FİYAT 225 TL olup kargo alıcıya aittir.İsteğe bağlı her kargo şirketiyle gönderilir.Alanya ve çevresinde bulunan arkadaşların evimde misafir olup,gelip görüp deneyip almasını isterim.Hem tanışmış oluruz.Eğer isteyen olursa da önceden kullandığım 15'' inç CRT Monitörümü'de yanında ücretsiz vermek istiyorum.Biraz rengi soluk gösteriyor fakat isteyen olursa da vereceğim.Alan olursa şimdiden hayırlı olsun . Teşekkürler.

Ekli Dosyalar:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 7 Haziran 2012
  2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. OzzyJen

OzzyJen Aktif Üye

Arkadaşlar Fotoğrafları ekledim ve konu günceldir...Bilgilerinize

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 7 Haziran 2012
  4. OzzyJen

OzzyJen Aktif Üye

Arkadaşlar fiyatı 200 TL ye düşürüyorum artık bulsun alıcısını da bende laptop'umu alayım :)Özel mesaj yada 543 6348425 nolu telimden ulaşabilirsiniz.Teşekkürler