Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Satış ilanına müdahale?!?!?!?!

Konu, 'Öneri ve Şikayetleriniz' kısmında M.Taha D. tarafından paylaşıldı.

1. M.Taha D.

M.Taha D. Daimi Üye

Türkiye piyasalarının minumum %30 altına satılması yönünde kural var ama yöneticiler pek dikkate almıyor sanırım.. Müdahale edincede mesaj siliniyor bu nasıl bir çelişkidir anlamadım?????????

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. exxper

exxper Daimi Üye

sikayet butonunu kullanin diyorlar boyle durumlarda tartisma konusu olacak mesajlarda siliniyor ben oyle biliyorum ama ne kadar uygulaniyor bilgim yok

Hamdi ve agartan bunu beğendi.
  4. M.Taha D.

M.Taha D. Daimi Üye

Çoğu ilanda uyguladığını zannetmiyorum..

5. agartan

agartan Moderatör Yönetici

Kaçıyor işte gözümüzden.
    Bir ilanda bazen 20 tane ürün oluyor.
    Bir kaçına bakıyorsun kurallara uygun.
    Açıyoruz haliyle konuyu
    Bu konuları görüp bize uygun değil diye bildiren olunca da yeniden inceliyor ve gerekiyorsa kapatıyoruz. Satıcıyla iletişime geçip fiyatı güncellemesini istiyoruz.
    Kabul eden oluyor, etmeyen de oluyor.
    Sonuç olarak bu kuralın amacı alıcıyı korumak. Siz de polemik yaratıp satıcıyla dalaşmadan bize bildirirseniz hayat çok daha kolay.. :)

BlazenHK ve Hamdi bunu beğendi.
  6. M.Taha D.

M.Taha D. Daimi Üye

Ben ilanada polemik yapmak için yorum yapmadım daha önceden yarı fiyatına satılan bir kamışa iki misli fiyat yazmış arkadaş sadece fiyatı sıcak yaparsa daha rahat satis yapabileceğini yazdım ve mesajımı iki kere önder abi sildi inadına bir daha yazdım ama yine sildi ilanı yine incelemedi galiba.. :)

7. Hamdi

Hamdi Admin Site Admin

Şikayet butonu lütfen :)

Şikayetler mutlaka gözden geçiriliyor ;)

trkc ve M.Taha D. bunu beğendi.
  8. trkc

trkc Aktif Üye

Taha sen de bir yandan haklısın ama Şeref beyin dediği de doğru. Şikayetini bildirebilir veya direkt herhangi bir yöneticiye özel mesaj gönderebilirsin. Ben şimdiye kadar bütün problemlerimi bu şekilde hallettim. Teknik sorun oldu mesaj attım çözdüler, şikayetlik bir durum gördüm özel mesaj attım ilgilendiler. Hepsinde de gayet güzel bir şekilde yardımcı oldular. Yöneticilerin çoğu zaten belli bir yaşın ve olgunluğun üzerinde, karakteri oturmuş insanlar. Kişiye özel, adamına göre farklı muamele yapacaklarını düşünmüyorum. Gözden kaçan durumlar olur, olabilir. Polemik yapmamak lazım.:)

Benim de bu foruma ilk üye olduğum zamanlar bir kaplumbağayı suya salıp videosunu koymuştum. Üyelerden biri konumun altına "Özendirici olabilecek bu konunun tümden silinmesini istiyorum." demişti ve cevap yazmaya fırsat kalmadan açtığım konu silinmişti. O zamanlar çok içime oturmuştu. Aylık internet paketimin yarısını o videoyu siteye yüklemeye harcamıştım. Pire için yorgan yakmaya değmez dedim ve çıt çıkarmadım. O kadar raporu hatta fotoğrafları sırf çözünürlüğü düşmesin diye sitenin yükleme panelinden değil, dışarıdan yüklüyordum. Az çok emeğim vardı, heba edemezdim. Ondan bir şey demedim.

Bu kısmı genel olarak söylüyorum:
    Burda birisiyle tartışıp foruma veda edenler oluyor. Yazık oluyor. Nereye gidecekler merak ediyorum. Şuan internet aleminde bulunabilecek en baba forum burası. Arayüzü, yenilikleri ve hareketli ortamıyla böyle bir forum daha yok. Kıymetini bilmek, sorunun değil çözümün bir parçası olmak lazım.:)

oktay16, SERDAR-78, zarg ve 5 kişi daha bunu beğendi.
  9. M.Taha D.

M.Taha D. Daimi Üye

Haklısın kardeşim .. :)

i_gulistan, trkc ve Hamdi bunu beğendi.
  10. Hamdi

Hamdi Admin Site Admin

Ne güzel anlatmışsın ben bile bu kadar kendimizi anlatamıyorum :)

İnanın o kadar derdiniz arasında konular ile ilgilenmeye çalışıyoruz. Dün arabama çarpılarak kaza geçirdim kimseye söylemedim bile, bugün Başka bir şeye üzüldüm yine bu konuya baktık. Ama bizi hep bir şeyler ile yargılıyorlar. Bizim kimseye boynumuz eğik değil ki yada kazancımız yok ki taraf tutalım.

11. trkc

trkc Aktif Üye

Geçmiş olsun. Ciddi bir durum yok inşaallah?

Hamdi bunu beğendi.