Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

savage ip misina nasıl?

Konu, 'Misinalar ve Çeşitleriyle Özelliklerine Genel Bakış' kısmında lastsailor tarafından paylaşıldı.

1. lastsailor

lastsailor Yeni Üye

merhaba arkadaşlar lineaffe discovery 4mt 100 gr atarlı kamış, raw 65 makine misina olarak da bunu tercih edeyim diyorum.. nasıl olur?

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. Uluç Karadeniz

Uluç Karadeniz Üye

4. lastsailor

lastsailor Yeni Üye

bugun pwer pro o.19mm moss green aldım.. henuz denemedim bakalım

5. hızır şeref gültekin

hızır şeref gültekin Daimi Üye

bende yeni yeni o ipi kullanıyorum bakalım ne kadar kuvvetli çıkacak

6. Uluç Karadeniz

Uluç Karadeniz Üye

Yorumlarınızı iyi ve kötü olsda dahi yazarsanız bende ipi kendim kullanmama rağmen yuksek libreli olanını kullandıgım için spinde nasıl performans verdiğini pek bilmiyorum.En kısa zamanda spinde de kullanmak amacıyla bi tane alırım herhlde.

7. memiş55

memiş55 Üye

ulç kardeş; ben atçekde sava gear 10mm kullanıyorum harika, dip takımlarında power pro kullanıyorum oda harika diğer markalar hikaye ona göre değerlendir derim.kullanacağın konsept ne ona göre değperlendir bence.

8. araştırıcı

araştırıcı Aktif Üye

Saygıdeğer arkadaşım;

savegear ip ler avantajları olan bir ip olarak düşünülebilir.. en büyük avantajı; casting (atış için - uzak atış için) avantajlı olmasıdır... Son yıllarda kullandığım ve uzak atış konusunda verim aldığım iyi bir ip diyebilirim..

ikinci avantajı sağlam olmasıdır.. peşpeşe 100 + mt lerden kofanalar yakaladım ve Allaha şükür hiç kopmadı..

üçüncü avantajı düğüm mukavemeti.. surf makinemde 0,22 mm duman rengi ip kullanıyorum ve orta kısmında ek var.. şükür sorun yaşamadım....

dördüncü bir avantaj değil malesef... spin makinemde önceleri hiçbir sorun yaşamazken son bir aydır sürekli kopmalar yaşıyorum.. Kopmalar atış esnasında oluyor.. sorunu çözemedim ama bu sorunda benim payım var mı diye düşünüp inceleme-araştırma aşamasındayım..

en güzel dileklerimle...

9. lastsailor

lastsailor Yeni Üye

yorumlarınız için teşekkürler arkadaşlar