Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Savagear 0.10 luk misina hakkında

Konu, 'Misinalar ve Çeşitleriyle Özelliklerine Genel Bakış' kısmında Aslıhan TURAN tarafından paylaşıldı.

1. Aslıhan TURAN

Aslıhan TURAN Üye

Herkese selamlar,
    Elimde yeni almış olduğum Savagear Adrenaline HD Grey örgü misina 120mt bulunmakta.Kullanım amacı olarak sadece at-çek ve özellikle de sahte avcılığını hedefliyorum.Misinanın kalınlığı 0.10 mm.Duman rengi, ince ve sağlam bir malzeme, işe yarayacağını düşünüyorum.
    Bu amaca yönelik elimde iki farklı makinam var, biri shimano catana 4000 (40'lık kafa).Diğeri ise Remixon target 4000 bu da 40 lık tabir edilen kafa büyüklüğüne sahip.Hangisine sarmam gerektiğine dair net bir karar veremedim.
    Remixon olan makinem 40 lık kafaya sahip olmasına rağmen, shimano makinemin kafasından daha küçük çaplı.Buna karşılık shimanonun devir turu 1:5.1 iken remixonun devir turu 1:5.5.

Remixon Target 4000 Makine Olta Makinaları - Remixon makine AVmarketi.com
    SHIMANO CATANA 4000 RA OLTA MAKİNASI
    Savagear Adrenaline HD Grey örgü misina 120mt Olta misinaları - Örgü misinalar(Braided) AVmarketi.com

Daha açıklayıcı olması adına yukarıda adı geçen malzemelerin linklerini de paylaşıyorum yardımcı olursanız sevinirim.

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. balıkoltası

balıkoltası Daimi Üye

Örgü misina remixonda sorun çıkarabilir. Shimanonun sarım sisteminin daha iyi olduğunu düşünüyorum, bu yüzden catanaya sarmanızı öneririm.

4. Aslıhan TURAN

Aslıhan TURAN Üye

Teşekkür ederim dikkate alacağım.

5. memiş55

memiş55 Üye

Ben bu mazlemeyi kullanıyorum.Shımano exsace 2500 modelinde kullanıyorum.harika bir ip.bencede shımanoda kullan yazık etme değerli ipe.