Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Savagear Mini Sandeel Lrf Kit

Abdullah SÜRÜCÜ

Daimi Üye
Adı
Abdullah
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Sandeel için olur mu bilmiyorum; ama ağırlık ve boy olarak silikonlara uygun görünüyor. Genelde jigheadler 1-3 gr aralığında oluyor. Boyları da 4,6,8. Silikonlar da 2.5cm-10cm arasında değişiyor.
Teşekkürler Ömer... Neyse oldu olacak ben bu işe de bulaşayım bari :) Bunun için ayrı bir konu açayım.. Döktüğüm silikon sahtelerden artan, atılan silikonlarla 100'lerce lrf sahtesi yapabilirdim... Bakalım bunu başarabilecek miyim ...

omerfaruk

Aktif Üye
Adı
Ömer Faruk
Teşekkürler Ömer... Neyse oldu olacak ben bu işe de bulaşayım bari :) Bunun için ayrı bir konu açayım.. Döktüğüm silikon sahtelerden artan, atılan silikonlarla 100'lerce lrf sahtesi yapabilirdim... Bakalım bunu başarabilecek miyim ...
Takipteyim Abdullah abi. Emininm güzel şeyler çıkartacaksın. Artık senden temin ederiz:)

Abdullah SÜRÜCÜ

Daimi Üye
Adı
Abdullah
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Senin konuyu biraz dağıttım ama kusura bakma artık... Olmadı senin sandeellerin çakmasını yapar yollarım sana, ödeşiriz :)

omerfaruk

Aktif Üye
Adı
Ömer Faruk
Neden olmasın ilk denemeyi de ben yaparım. Sonuçları paylaşırım, ona göre üretime devam edersiniz:)

enginson

Daimi Üye
Adı
Engin ÖLÇER
iğne boyları kısa şandellerde biraz kısa kalabilir ama kullanılır yine de kullanılmaz diye bir şey yok.