Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

savagear mp predator 2.40 15-50 gr

Konu, 'Kamışlar, Kamış Çeşitleri ve Özellikleri' kısmında i_gulistan tarafından paylaşıldı.

1. i_gulistan

i_gulistan Aktif Üye

evet bu kamış hakkında bilgisi olanlar ve düşünceleri nelerdir biraz sert aksiyonlu bi kamış ama daha fazla bilgisi olan arkadaşlar vardır elbette cahit acun abimiz 300 mt 20-60 ını kullanmış ama daha fazla bilgi ve yardım edebilecek birileri varmı acaba?

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. i_gulistan

i_gulistan Aktif Üye

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 17 Nisan 2012
  4. agartan

agartan Moderatör Yönetici

Güle güle kullan

5. dogu

dogu Aktif Üye

Hayırlı olsun İbrahim, güle güle kullan.

6. i_gulistan

i_gulistan Aktif Üye

sağol şeref abi inş ilk avımı paylaşırım bu arada doğuda sağolsun bi spin setim oldu sonunda.ama iyi de masraf yaptım bide turna için onca sahte malzeme yeni misina offffff.bakalım sonunda av yapabilirsek para umrumda bile olmazda şu istanbulun ilk balığını tutup şu şansın bacagınıda kırsaydım ya neyse
    (bu arada gündüz mesajlarında büyük harfle yazıyorum arada gözden kaçıyor bazen moderatörler uyarsada hep belirttiğim gibi sürekli büyük harf kullandıgım için göz alışkanlığı gözümden kaçmakta kimse yanlış anlamasın ve sıkıntı çekenler bana linki atarsa hemen düzeltebilirim saygılar.... ;)

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 17 Nisan 2012
  7. ondersoydinc

ondersoydinc Aktif Üye

Yeni setin hayırlı olsun ibrahim, güle güle bol trofeli avlarda kullanırsın inşallah. Bir sonraki hafta hava güzel olursa bu sefer deneme şansın olur umarım. :p

8. i_gulistan

i_gulistan Aktif Üye

sağol önder abi inş set 10 numara oldu üzerindeki misina da 10 numara ama bide gittim trabucco marca kırmızı renkli bi misina aldım öneri üzerine begenmezsem değiştirebilirim hemde yanımda yedek kalsın diye.belki bu işi öğrenince beraber balığada gideriz ozaman ustalığınıda öğrenmiş oluruz işin :)

9. sokrates

sokrates Aktif Üye

Merhaba ibrahim bahsi geçen kamışı 3 yıla yakındır kullanıyorum Ragıp abimden temin etmiştim çok trofeler aldım harika sağlamlıkta 6-7 kg lık balıklardan bahsediyorum müthiş mücadeleci yapısı var kamışın tabii kalama ayarın çok önemli akıllı seçim güle güle kullan rastgelsin.

10. ishak

ishak Üye

Hayırlı olsun güle güle kullan.

11. i_gulistan

i_gulistan Aktif Üye

murat abi bi an bi kaç kişi olmusuz konuşsada ben araştırarak ve bu markayı isteyerek aldım sende içime su döktün sevindim güzel yorumundan dolayı.
    ishak bu arada epeyden beri görüşmüyorduk çok sağol arayı açmayalım epeydir yoktun :)