Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

sazan avı olta önerileri

Konu, 'Balık Avı Teknikleri, Balık Nasıl Avlanır' kısmında ikonik tarafından paylaşıldı.

1. ikonik

ikonik Yeni Üye

merhaba kıymetli balıkçı dostlar .. ben trabzonda öğrencilik yıllarımda balıkla denizde uğraştım okul bitti . bilecik merkez iline gideceğim tatil boyu orada olacağım. malumunuz üzere deniz olmayan bir il . göl balıkçılığı yapmak istiyorum. olta takımı almak istiyorum , başta yöreye hakim olan üstatlarımdan ve tatlı su balıkçılığının kitabını yazacak abilerimden tavsiyeler almak istiyorum.
    öyle çok param yok yeni mezun oldum daha :) 150 - 200 maksimum fiyat olarak çok da adi olmayan bir takım almak istiyorum. yardımcı olursanız çok sevinirim.

ayrıca netten ya da dükkandan almamın bir farkı olur mu ?

saygılarımla serdar ...

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. paramedicselcuk

paramedicselcuk Aktif Üye

Kamış hakkında bilginiz yok ise gidip yerinden almanız daha mantıklı olur. En azından dokunmuş görmüş size uygun olup olmadıgını anlamış olursunuz. Kamış noktasında ise bildiğim kadar ile surf kamışlar bu işte gayet başarılı söylediğiniz fiyata güzel bir kamış ve makina alabilirsiniz. Eminim bu işi daha iyi bilen arkadaşlarımızın tavsiyeleri sizin için daha verimli olacaktır. Simdiden aviniz bol olsun.

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi