Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Sazan avımız

maskot321s

Üye
Adı
Murat Demir
Abilerim ve kardeşlerim hepinize iyi avlar dilerim 1 hafta öncesi kadar babamların keşif gezisine katıldım keşiften kastım babamlar her 2 haftada bir yeni bir göl keşfeder oltaları hazırlar suya salarlar..bu hafta çayıra yakın biyer olmasın dediler açtılar haritayı küçük bir köyün ormanlık alanında güzel bir göl keşfettiler sabahın 5:30 unda koyulduk yola ben göl avını cok sevmeyen biriyim ama bayadır balığa gidemiyordum derslerimden dolayı fırsat bu fırsat diyip koyulduk yola sora sora gölü bulduk gölde küçük balık çoktu 1 senelik bir göl olduğunu öğrendik köylü bi abimizden zaten çoğu gölü o taraflarda dolduruyorlar 3.köprü ayağı ve yok uzantıları için ormanın içinde yaban ördekleri karşıladı bizi gölün içinde böyle yerler kaybolacak diye cok korkuyorum gerçekten huzur dolu bir yerdi yem olarak solcan çıkaramadığımız için kendi hazırladığımız hamur yeme kancaları gömüp mısırla gizledik bir çok yer döndük gölün içinde vuruş alamadık öğlen 2 ye kadar küçük balıklar alıp onları geri iade ediyorduk Sonra oltamı elime alıp uzaklaştım bizimkilerden gölün etrafında öyle dönerken kirli biyer vardı suyu kirli içinde araba lastiği bile vardı ama nedense bir ton odun saplanmıştı anlaşılan balık tutan cok olmuştu burda merakta uyandırdı açıkçası yemleri hazırladım attım oltamı 10dk geçmeden zil sesiyle oltamın ucumun suya deymesi bir oldu başladı zangır zangır zil çalmaya oltamı direk tasmalayıp aldım yukarı diktim otlara takılmasın diye baya büyük bir şey vardı hafif geliyor olta sonra birden biyere takılır gibi oluyordu öyle git gel felan büyük bir uğraşın sonunda bu yakışıklıyı yakaladım avın devamında 10-15 e yakın iyi boyda sazan yakaladık herkese iyi avlar dilerim :) av 1-2 hafta öncesine aittir fotoğraftaki balık 5 kilo 100 gram gelmiştir.
image.jpg

Mesut1903

Daimi Üye
Adı
Mesut orak
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Maşallah nazar değmesin.

agartan

Moderatör
Yönetici
Adı
Şeref
Tebrikler Murat
Yeni bir yer keşfedip güzel bir av yapmışsınız.
Ancak...
Sazan avı kişi başı 3 adetten fazla olamaz.
Bu duruma göre avınız sirkülere aykırı olmuş.
Lütfen dikkat..

maskot321s

Üye
Adı
Murat Demir
Abim o kuralları az cok okumuştum merak etmeyin avda 5 kişi olduğumuz için iyi boyda sazanları aldık kişi başı 4 e kimisine 3 balık gibi bişey düştü zaten ben bu yakışıklıyı aldıktan sonra gelenlerin dedesine selam söyleyip suya iade ettim :)

OZAN IŞIK

Moderatör
Yönetici
Adı
OZAN
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Tebrikler güzel av daha niceleri rastgelsin :)