Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

sazan hamuru

Konu, 'Tatlı Su Balık Avcılığında Kullanılan Yemler' kısmında orhannn tarafından paylaşıldı.

1. orhannn

orhannn Yeni Üye

ilk önce herkese merhabalar.. sazan hamurlarıyla ilgili bir sorum olacak.. bizim oralarda genelde sazanlar ekmek içine ve solucana gelir bazende mısır.. acaba ekmek içine çeşitli malzemeler katsam ( vanilya, mısır unu,yumurta, solucan,şeker. v.s) verim alabilirmiyim.. ne dersiniz? değerli yorumlarınızı bekliyorumm...

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. ismail18

ismail18 Aktif Üye

sevgili orhan kardeşim ben çankırılıyım sizin oralarda özellikle obruk barajında solucana daha iyi geliyor mısıra hiç gelmedi ama cesitli karısımlarla yapacagın hamuru denemeden bilmen cok zor bu avlaga göre degişir.ben boili yapıyorum ama 3 aydır düzenli olarak bir göleti yemliyorum ama daha bir sonuc alamadım ama bu sezon insallah alacagım cünkü devamlılık cok önemli bu işlerde.sen bir hamur karısımı yap dene bakalım sonuc ne olacak en azından bizede sonuc hakkında bilgi verirsen sevinirim allaha emanet ol

4. orhannn

orhannn Yeni Üye

sağolasın abi.. bu yaz denicem ekmek içine bazı koku ve maddeler katacağım.. bakalım sonuç ne olacakk.. eğer verim alırsam sizide bilgilendirirm..

5. ismail18

ismail18 Aktif Üye

insallah iyi haberlerini bekliyorum aklına takılan olursa yazarsın elimizden geldigi kadar yardım etmeye calısırız

6. Hamdi

Hamdi Admin Site Admin

Sazan Balığı meyva aramolarını sever, onun için işe yarar diye düşünüyorum.