Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Sazlıbosna yada alternatifi öneri lütfen.

reinamartini

Yeni Üye
Sevgili balık sevdalısı dostlar merhabalar;
Sizlerden bir kaç konuda yardım isteyecegim.
Ben amatör sayılacak,sadece bogazda istavrit,çinekop,sardalya vs gibi balık avlayıcısı biri olarak artık sazan gibi büyük avların peşine düşmem gerektiğini farkettim. Bunun içinde en uygun yerin forumumuz oldugunu gördüm.
Biraz araştırmadan sonra istanbulda terkos ve sazlıbosna uygun gibi görünmekte. Yine bir kaç saattir forumu gezmeme ragmen buldugum bilgiler eski gibi görünüyor.
İlk olarak sazlıbosna da şu sıralar av mümkünmüdür? Yada terkos mu önerirsiniz? Yada belki daha tatlısu da amatör bu kardeşiniz için daha iyi bir İstanbul yakınında alternatifiniz var mı?
Boğazda kullandığım shimano alivio 6000FA ve lineaeffe maxx cast 3.90 işe yarar mı? Yoksa başka bir sete ihtiyacım olur mu?
Bir de yem olayı nasıl oluyor o konuda biraz aydınlatırsanız sevinirim,
Ve tabikide son olarak tüyolarınızı beklemekteyim.
Şimdiden teşekkürler.
Saygılarımla.

Konuyu yanlış yere açmışım,bir forum admini olarak buradaki adminlerimizden çok özür diliyorum.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Hamdi

Admin
Site Admin
Adı
Hamdi TEKBIYIK
Kan Grubu
O Rh Negatif
Öncelikle hoş geldin.

Sazlıbosna'da av yapabilirsin, balık durumu nedir tam bilemiyorum. Terkos'ta ise Turna balığı daha bol şekilde bulabilirsin.

Mevcut takımların işini görecektir. Yem olarak Mısır veya solucan kullanabilirsin. Aşağıdaki konuya da göz atabilirsin.

https://www.baliksevdam.com/forum/sazan-baligi-av-teknikleri-628.html

reinamartini

Yeni Üye
Öncelikle hoş geldin.

Sazlıbosna'da av yapabilirsin, balık durumu nedir tam bilemiyorum. Terkos'ta ise Turna balığı daha bol şekilde bulabilirsin.

Mevcut takımların işini görecektir. Yem olarak Mısır veya solucan kullanabilirsin. Aşağıdaki konuya da göz atabilirsin.

https://www.baliksevdam.com/forum/sazan-baligi-av-teknikleri-628.html
Sayın adminim ilginize ve konumu uygun yere aldığınız için öncelikle teşekkür ederim.
Arkadaşıma da biraz daha iyi bir olta takımı yaptık az önce ve kısmetse pazar sabahı sazlıbosnada şansımızı deneyecegiz.
Önerisi olacak abiler ve kardeşlerimden yorumlarını zevkle okumayı beklemekteyim.
Saygılarımla...

Davinci

Yeni Üye
Sayın adminim ilginize ve konumu uygun yere aldığınız için öncelikle teşekkür ederim.
Arkadaşıma da biraz daha iyi bir olta takımı yaptık az önce ve kısmetse pazar sabahı sazlıbosnada şansımızı deneyecegiz.
Önerisi olacak abiler ve kardeşlerimden yorumlarını zevkle okumayı beklemekteyim.
Saygılarımla...
inşallah sazlı bosnaya gittikten sonra bizleride aydınlatırsanız sevinirim

bol trofeli avlar.

eylmz

Daimi Üye
Sazlibosnada sazan alabilirsiniz Mısır ve solucan is yapan yemler o bölgede ulaşabilirsin dip oltası daha cok is yapar ayrıca sazan iğnesi kullanman daha avantajlı olur bacanagim sürekli orda avlanır bilgiler taze cok balık yok ama sakın uzak köşelerinde yemleme ve sabır ile kiloluk da alabilirsin

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

KalamA

Daimi Üye
Adı
Can

OnuR67

Daimi Üye
Adı
Onur
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Onur merhaba :) Yanlışın yok, haklısın ;) Zaten konu hortlatılmış durumda. 2013 Ağustos tarihli bir konu. Üyelerimiz bazen tarihlere dikkat etmeyebiliyorlar. Duyarlılığın için sağol kardeşim
Merhaba can bey :)
Evet öyleymiş siz söyleyene kadar dikat etmemiştim teşekkür ederim