Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

sazlıdere(sazlıbosna) av raporu bilgilendirme

Konu, 'Göller, Barajlar, Akarsular ve Diğer Tatlısu Avlakları' kısmında i_gulistan tarafından paylaşıldı.

1. i_gulistan

i_gulistan Aktif Üye

arkadaşlar başakşehirin arkasında bulunan sazlı dere de turna avı yapılıyormu bilgisi olan varmı orayı bana önerenler oldu ama çok güzel barajın oralarda av yapıyor dediler gidecektim şimdi de av yasak orda ve orda turna çıkmıyor diyorlar orda av yapmış ve bilgisi olanlardan bilgilerini burda paylaşmalarını istiyorum.

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. ercag

ercag Üye

av yasakmı gerçekten orda bende sazlı bosnayı geçen hafta duydum

4. i_gulistan

i_gulistan Aktif Üye

bende bilmiyorum ama ben yarın spin kamışımıda alıp balığa gitmek istiyorum daha önce hiç turna avına gitmedim merak ediorum deniz kadar stresimi heyecanımı alırmı.bıu arada orası iski ye aitmiş bende iski çalışanı olarak şansımı deniyeceğim iski dışı almıyorlarmış hatta iski elemanını bile almıyorlarmışta bazen ama hem tam nasıl gideceğimi hemde av konusunda av yaparmı yapsada bi yasak var mı yokmu bilen bi kaç kişiden yardım alırsak süper olur otobüsle gitcem zaten onca yolu boşuna çekmemişte olurum en azından.

5. Hamdi

Hamdi Admin Site Admin

İbrahim, Sazlı Bosna yasak değil ve Turna balığıda bulunuyor orada.

Bir kaç yıl önce biz botla turna avlamıştık. Ama kıyıdan verimi nasıl olur bilemiyorum.

6. Apple

Apple Yeni Üye

yarın turnaya gidiceğim acaba sazlı bosnanın hangi mevkine gitmeliyim

7. i_gulistan

i_gulistan Aktif Üye

hamdi abim daha iyi bilir ben iskide çalıştıgımdan setin üstünden denemeyi düşünüyorum.bende turna için gidecem ve orda levrekte varmış aslında sazlı bosnada av yapan bi kaç kişi bize mevki bildirse daha iyi olcak ama neyse bu arada bende spin takımı mı tamam ladım :) turna için kamış sahte herşey tmm sıra ilk balığı almaya geldi.bende haftaya c.tesi yada pazar oradayım bu hafta çook yağmur vardı bakalım kısmet artık.hamdi abim çıkıyor diyorsa kesin vardı ama soğuk havada turna çok nazlı oluormuş onu biliyorum o kadar

8. usta

usta Üye

Merhaba sazlı bosnayı sormuşsunuz son iki aydır devamlı olarak kontrol ederim gidemediğim zaman arkadaşlarımdan bilgi alırım şuan sazlı bosnada turna veya başka bir balık için erken biraz daha havaların ısınması gerekiyor zira geçen cumartesi sabahladık koca gece sabaha kadar 1 adet yayın tuttuk oda limit altı olduğu için salındı bence çatalca taraflarına giderseniz memnun kalacaksınız çatalca hem turna hem israil sazanı bolca çıkıyor bilginize;)

9. i_gulistan

i_gulistan Aktif Üye

anladım peki bu çatalca da nerde avlanabiliriz en uygun olarak pazar çatalca otobüsüne binsek misal b.çekmece gölününden bahsediorsun neresinde insek kıyıdan av için uygundur.bende ona göre belki istanbulda son avlarım olabilir ona göre verimli bi mera da avlanmak isterim

10. whampir19

whampir19 Yeni Üye

arkadaşlar bende araçla iki defa gittim ama aracım yok otobüsle gitmeyi planlıyorum acaba otobüsle gidebilrimyiz.

11. zenon

zenon Yeni Üye

Gectiğimiz hafta gittik çok dolu ve sular cekilmiş balıkta yok neredeyse çok uzun kalmamıza rağmen 1 balık tutabildik oda el kadar oranın yerlilerinin dedigi kıyıdan turna falan 4-5 yıldır cıkmıyormuş ( testere dedikleri levrek salınmış sanırım gölete oda herseyi bitirmiş )