Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Seaspin Momotti

Konu, 'Balık Avında Kullanılan Sahte Yemler' kısmında buraks33 tarafından paylaşıldı.

1. buraks33

buraks33 Aktif Üye

Seaspin Momotti bu sahteler hakkında bilgilerinizi bizlerle paylaşırsanız sevinirim... ( 14cm )

Remixon Fortuna Salti fs 106 13 cm Sahteler Hakkında neler düşünüyorsunuz? + yada - leri nelerdir üstadlarım?

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 3 Kasım 2014
  2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. sunny1403

sunny1403 Daimi Üye

Takip ettıgım avrupa bloglarından solorobalizas var onun vıdeolarına bakarsan momottı hakkında bıraz fıkır verebılır..rastgele..

4. buraks33

buraks33 Aktif Üye

Benim öğrenmek istediğim kullanan abilerimiz arkadaşlarımız var mı bu sahtelerin + yada - leri nelerdir hangi dişli balık için idealdir hangi renklerini tercih ederler bizlerle paylaşırlarsa iyi olur çünkü bizde böyle sahte alırken hataya düşmeyelim....

5. sunny1403

sunny1403 Daimi Üye

Tabıkı kullananlarda fikirlerını söyleyecektır..Vıdeolarda ek fikir olustursun amacıyla yazdım..

6. bahadir37

bahadir37 Aktif Üye

kardeşim ben kullandım karadeniz de rüzgarda atış erimi güzel değil açıkcası daiwa gibi gitmiyor daları filan güzel rüzgarsız hava da iyi gidiyor ama hiç balık almıyor 2 seaspin alacağına bir daiwa al daha kullanışlı olur

7. harbyteam

harbyteam Daimi Üye

kaba tipsiz erimi olmayan bir sahte..
    bence

8. Horozbina

Horozbina Daimi Üye

Seaspin Mommoti erimi hareketli bilyasına rağmen orta, avcılığı mükemmel bir sahte.
    Ben sadece 140 mm olanı kullandım. S BAR rengi ile hem levrek, hem lüfer yakaladım. O kadar kullandım ki sonra gidip yenisini aldım. Çantamda sürekli bulunan sabit sahtelerden biri mommottidir.

Hatta bu akşamki lüfer avında benim sahte çantama bakan Barış, Mustafa ve arkadaşları gördüler.

5 ay sonra benim çantaya bakanlar yine bir mommoti görecektir.

Burada niçin kötülendi anlamadım.

buraks33 bunu beğendi.
  9. Rapalacı

Rapalacı Daimi Üye

Atimi cok iyi degil ama balik yakaliyor.

buraks33 bunu beğendi.
  10. kartallı

kartallı Aktif Üye

Valla ben hiç balık alamadım. Seaspin momoti 140 la. Belki renginden diyecem ama yok iş yapmadı. 2 senedir tek bir balık almadı. Geçen akşam at çek sarıkanat yapıştırıyorum. 5 dakika da 3 balık aldım. Hemen momotiyi taktım 20dakıka attım. Hani birtane alda diyeyimki bi tane aldı. Vurmadı. Tekrar değiştim 8 tane daha balık aldım yarım saatte. Yani anlayacağın balığın en bol olduğunda yediremedim.

11. kartallı

kartallı Aktif Üye

şimdi koduna baktım kardeşim momoti 140 acc iş yaptıramadığım sahte. Belkide renk seçimim yanlış olabilir. Marmara ve karadenizde bu sahteyi yediremedim.