Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Seçtiğim Kamış ve Makine

Konu, 'Olta Takımları ve Olta Çeşitlerine Genel Bakış' kısmında tehlikelee tarafından paylaşıldı.

1. tehlikelee

tehlikelee Yeni Üye

Arkadaşlar uzun zamandır olta takımı araştırıyordum fakat bir türlü hangisini alacağıma karar veremedim. Kıyıdan atış yaparak; istavrit, levrek, lüfer, palamut gibi balıkları avlamak için bir olta seti kararlaştırdım. Bütçem 150 lira sizlerinde daha iyi tavsiyeleri olursa bekliyorum. (Tabii ki bütçeyi aşmadan ya da yakın fiyatlarda)

Kamış; http://www.avmarketi.com/asp/product/5017/Lineaeffe-turnafresh-kamis-4-20

Makine; http://www.avmarketi.com/asp/product/135996/Okuma-Safina-Pro-SPa-55-makine

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. tehlikelee

tehlikelee Yeni Üye

Arkadaşlar kararsız kalmaya devam ederek son kez sizlere bir kaç takım sormak istiyorum.

1. Takım.
    Kamış; LINEAEFFE BAIA GRANDE OLTA KAMII 450 cm | Lineaeffe Surf Olta Kamlar
    Makine; Lineaffe DG Surf 3+1 Bilyal Makine | Lineaeffe Olta Makineleri

2.Takım.
    Kamış ve Makine; SHIMANO HYPERLOOP 6000FB MAKNA + SHIMANO SURF JOY 4.20CM KAMI | Surf Setler | SHIMANO | Balk Av Malzemeleri| Olta Setleri| Surf Setler | Av Deposu Av Malzemeleri Kara Av Balk Av Olta Outdoor Kamp Malzeme

3.Takım;
    Kamış; Lineaeffe turnafresh kam 4.20 Olta kamlar - Teleskopik kamlar - Lineaeffe kam AVmarketi.com
    Makine; Okuma Safina Pro SPa-55 makine Olta Makinalar - Okuma makine AVmarketi.com

Bu takımların hangisi bütçeme göre daha sağlam ve kullanışlı olur. İlginiz için şimdiden teşekkürler.

4. guray.85

guray.85 Aktif Üye

s

selam kamıs secımı guzel bende aynı marka kullanıyorum cok saglam kamıs dayanıklı cıktı pıyasada bulursan dırek alın derım bogaz ııcn uygun makıneye gelınce sectıgınız makıne surf ıcın degıl spın av ve beklemelı avlarda randıman alırsınız bogazda uzak atıs ıcın surf makıneler var buyuk kafalı onları ıncelersenız daha ıyı olur.

5. tehlikelee

tehlikelee Yeni Üye

Hocam altta linkini vermiş olduğum makine sanırım surf için. Bu makine ile kıyıdan uzun atışlar yaparak levrek, lüfer, istavrit gibi balıklar için uygunmudur ? Değilse yardımcı olacağınız en fazla 80 TL lik bütçede bir makine önerir misiniz. Markası Shimano ve Okuma tercihim.

Okuma Carbonitec CBF-55 makine Olta Makinalar - Okuma makine AVmarketi.com