Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

seferihisar sığacık için yardım

Konu, 'Tekneden Balık Avcılığı ve Genel Teknikleri' kısmında prometheus tarafından paylaşıldı.

1. prometheus

prometheus Üye

Herkese merhaba,
    10 gün sonra seferihisar sığacık organizasyonu yapacağız genellikle urla özbek yada eski foça dan açılıyorduk organizasyona dün karar verip bugün kesinleştirdiğimizden sürekli gittiğimiz yerlerde uygun tekne ayarlayamadık ilk defa sığacıktan açılacağız elimizdeki bilgiler 40 mt. ile 90 mt arası derinliklerde avlanacağız ayrıca gopez ve mercan başta olmak üzere karagöz,çipura,lidaki,izmarit alınabiliyormuş forumlarda genel bilgiler olması dışında bu bölgeye özel bilgi bulamadım aramızda bu bölgede av yapan varsa bize takım,yem vs. hakkında bilgi verebilir mi ?

şimdiden teşekkürler

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. Hamdi

Hamdi Admin Site Admin

Oradan ava ben çıktım ama hedefte orkinos vardı 22 mil açılmıştık. Dip balıklarına bakmadık, balık bulucu varsa söylediğiniz metrelerde taşları bulup şansınızı deneyebilirsiniz.

Takım konusunda ise klasik yemli dip takımlarını deneyebilirsiniz.

4. Furkanc

Furkanc Üye

Ben yazlıkçı olarak kalıyorum, Eşek adası dediğimiz yerde kalkan,mercan,zehirli vatozlar,karagöz türleri mevcut. Güneşköy plajının açıklarında ise bolca kalkan, çupra ve mırmır mevcut, teos bölgesinde ise karagöz ve bazen çupra çıkıyor.

5. prometheus

prometheus Üye

teşekkürler

6. prometheus

prometheus Üye

teşekkürler