Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Selamlar Herkese :)

erdemyar

Yeni Üye
Adı
Erdem Yar
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Selamlar Herkese, çok yararlı bulduğum bu forumda bende aranıza katılıp siz değerli ustalardan bir şeyler öğrenmek ve sohbet etmek için foruma üye oldum. 41 yaşındayım adım Erdem, ben bu işe yeni başlayanlardanım aslında çocukluğumuz deniz kenarında balık tutarak geçti ama elimizde misina ile istavrit, izmarit, karagöz tutarak yani kamış, makine falan bize yabancı :)
Şimdi ise kurşun arkası rapala ile at çek denemelerine başladım, bir iki gün deneme yaptım Kuleli'den ama maalesef henüz hiç bir şey yakalayamadım zaten gittiğim saatlerde de 20 kişiden 1 kişinin yakaladığını gördüm, sanırım zamanlamam yanlış ve meraları da bilmiyorum henüz. Umarım forumdan birileri ile tanışır ve birlikte avlanma fırsatımız da olur. Forumdaki tüm arkadaşlara, ustalara burada paylaştıkları bilgiler için teşekkür ediyorum çok bilgilendirici ve faydalı bir forum.
Sevgiler hepinize :)

Önder Kanığ

Moderatör
Yönetici
Adı
Önder
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Sevgili Erdem;
Aramıza hoş geldin,keyifli ve kalıcı paylaşımlar temenni ederim.:)

süheyl

Daimi Üye
Adı
süheyl
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Hoşgeldin erdem keyifli paylaşımlar dilerim umarım seninde av raporlarını görecez...kal sağlıcakla

erdemyar

Yeni Üye
Adı
Erdem Yar
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Hoş bulduk, güzel dilekleriniz için hepinize teşekkür ederim :)