Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Selamlar makinem surf için uygunmudur

Konu, 'Makineler, Olta Makaraları Özellikleriyle Açıklamaları' kısmında i_gulistan tarafından paylaşıldı.

1. i_gulistan

i_gulistan Aktif Üye

selamlar remixon viking 5000vi makine aldım ağır oldugunu biliyorum ama ben bu makineyi iskenderunda surf avcılıgında genelde yemli avlarda kullancam arada atçek te yapcam kafası ip rahat bırakacak gibi dursada misina sarımı cok iyi değil ama saglam ve uzun ömürlü makineye benziyor ve ip olarakta powerline kullanacagım sizce makine surfte benı yüz üstü bırakırmı.

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. furunotr

furunotr Aktif Üye

Almadan sorsaymışsınız keşke; birincisi o surf makina değil; ikincisi eğer örme, ip v.s. kullanırsanız kısa zamanda misina sarım klavuzu zarar görür...

4. KayaBalığıKaya

KayaBalığıKaya Daimi Üye

İş görür kesinlikle.

5. i_gulistan

i_gulistan Aktif Üye

ZATEN BU İLK MAKİNEM BUNDAN SONRA AMACA UYGUN BAKARIM AMA ŞİMDİLİK SÖRFTE KULLANABİLİRİM GİBİME GELİYOR KAFASI UYGUN GİİBİ ÖRME İP KULLANMIYORUM POWERLINE ULTRA PREMİUM KULLANMAYI DÜŞÜNÜYORUM BAKACAZ AMA POWERLINE SERİSİ OLTALAR SAĞLAM DİYE BİLİYORUM MAKİNE İSE AGIR AMA KOL KASI YAPARIZ Bİ İKİ KERE DENEDİM ÇOK SORUN YARATMADI SARIM MÜKEMMEL OLMASADA İYİ VE GÜÇLÜ İLK İZLENİM BÖYLE EN AZINDAN

6. i_gulistan

i_gulistan Aktif Üye

haluk bey bu makineye ip misine kullansam olmaz diyorsunuz ama sitelerde jig avı için uygudur yazıyor suan silikon misina var ama hiç memnu değilim ondan ya normal mono ultra premium powerline alcam yada ip ama zarar vercekser gerek yok almıyorum bakalım inş makine görüdüğü kadar sağlamdır ve bizi yüz üstü bırakmaz.

7. özcan bolat

özcan bolat Daimi Üye

sörf tabir ettiğimiz klasman la alakalı diyecek olursam eğer kızmayın ama uzaktan yakından alakası yok ha iş yapar hemde on numara ama uzak mesafe atışları vb .konulara girecek olursak eger değil derim ben nacizane fikrim lütfen kızmayın saygılarımla

8. i_gulistan

i_gulistan Aktif Üye

o zaten benım ilk acemilik makinem daha yeni aldım bilmiyordum farklı farklı av tipi oldugunu daha öncede dedim su an kadar hep el ile avlandım kendim fırlatıyordum misinamı baktım pirinç dişli alimünyum kasa esneme yapmaz dişliler için çok önemli çünkü dişliler basınçtam kasa esneme yapmaz dişliler oynamaz diye biraz mühendisçe düşünsemde avlanacagım av tipine uyugun değilmiş ama artık bunla idare etcez.artık istanbul jig olmaz ama yeni bi surf makine alana bunla devam ben bu makineye silikon ip kullansamda memnun değilim bir arkadasımız örgü o makieneye zarar verir dedi konu aklıma takıldı bende mecbur normal misina kullanacagım eğer öyleyse