Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

selamlar

Konu, 'Tanışalım' kısmında esmerboi tarafından paylaşıldı.

1. esmerboi

esmerboi Yeni Üye

ben emre 28 yaşındayım.Çocukluğumdan beri balık tutuyorum ama son 6-7 senede pek gidemedim.önceden arnavutköy ve karaköyden genelde istavrit yazında izmarit tutardım.maltepeye taşınınca sahile çok uzak sayılmam yeni bi kamış alayım dedim ve uzaklardan lüfer tutarım sevdasına shimano alivio dx 420 170gr aldım :D.sonra balığa gittim ama tam bir hüsran.önceki kamışım okuma impact 350 idi halkaları fln kırılmış ben askerdeyken onunla bile dünya kadar balık tutmuştum.makinedemde alba 60 yani ikiside dandik ürünler ama o zamanlar böyle pek sorf kamışlar sahteler fln da yoktu.neyse gittim sahilde inşaat var kartal istakametine yürüdüm ilk defa 420 bi surf kamış kullancaktım be beceremedim :D bikaç kere çok uzak olmayan atış yaptım takımı topladım eve gelip attım köşeye sıfır kamışım öyle yatıyo.ama şunu anladımki yeni biyere taşınınca hemen en büyük kamışa atlamamak lazımmış burda akıntı yok ve genelde herkes 360 390 civarı kamışlar ince çapariler hafif kurşunlarla avlanıyo.benimki isi kayalığa büyük geldi anlicağınız hata yaptım neyse bunu satmayı yada takas etmeyi düşünüyorum idareten şunu kestirdim gözüme Lineaeffe epx telecast carbon 380cm 40-90gr Olta kamlar AVmarketi.com bide şunu düşündüm OKUMA AVENGER AV-30b MAKNE Olta makinalar AVmarketi.com yoksa kamışta 50-150 gr mı çıksam diyorum ama onlarında kapalı boyları uzun.herkese iyi forumlar

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. KalamA

KalamA Daimi Üye

Aramıza hoşgeldin Emre :) Forumu gezip keşfettikçe kafandaki birçok soru işareti kaybolacak Cevabını merak ettiğin hemen herşey çok değerli ağabey ve kardeşlerince yazılıp çizildiler ;) Arayıp da ulaşamadığın bilgiler olursa bir şekilde birilerimizin yardımı ensende hissedebileceğin nefes kadar yakın olacaktır.
    Bu arada sağ üst köşede ''Yararlı linkler'' bölümünden imza ayarlarını yapabilir; imzanda isim, doğum yılı, mevki ve kan grubu gibi bilgilerini belirtebilirsin. Keyifli paylaşımlar dilerim...

esmerboi bunu beğendi.
  4. esmerboi

esmerboi Yeni Üye

teşekkürler. zaten buralara bakmadan satıcıların eline tutuşturduğuyla yola çıkmak en kötü şeydi.

KalamA bunu beğendi.
  5. gurcansap

gurcansap Daimi Üye

Her zaman rasgelsin, hoş geldin

esmerboi bunu beğendi.
  6. agartan

agartan Moderatör Yönetici

Hoş geldin Emre
    Alınmış alınmıştır, gün gelir lazım olduğu yer olur.
    Yolun düşer, boğaza gidersen o kamışla güzel çapari avı yapabilirsin.
    Şu sıralar sahilde spinle lüfer avı yapılıyor.
    Sabah gün ağarmadan ve akşam güneş batarken şansını deneyebilirsin.

esmerboi bunu beğendi.