Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Selamlar.

Levrek@

Daimi Üye
Adı
Seyit SUNGUR
Kan Grubu
AB Rh Pozitif
Herkese merhaba. Kıyıdan at çek daha önce yapmadığım balık yakalama türüydü. Bilgi toplarken takım teknik vs. Baktım Balık Sevdam'a sık sık yolum düşüyor. Üye olmak lazım deyip aranıza katıldım.
Herkese rastgele.
Hoş Geldin Haluk Abi , Biz Burada Kocaman Bir Aileyiz Ailemize Hoş geldin :) Yeni Bir Abim Daha Oldu :)

hlubay

Aktif Üye
Adı
Haluk Baydoğan
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Hoş Geldin Haluk Abi , Biz Burada Kocaman Bir Aileyiz Ailemize Hoş geldin :) Yeni Bir Abim Daha Oldu :)
Hoşgeldiniz Haluk ağabey, keyifli paylaşımlar dilerim, dilediginiz her konuya yazabilir muhabbetimize renk katabilirsiniz paylaşımlarınızı bekliyoruz :)
Aramıza hosgeldiniz ..,
hoşgeldiniz abi keyifli paylaşımlar dilerim :)
Aramıza hoş geldiniz..
Hoş geldin Haluk
Aramıza hoş geldiniz.
Yolun doğru yere düşmüş Haluk, sen de aramıza hoş geldin :)
Aramıza hoşgeldiniz, keyifli paylaşımlar.
Büyük küçük herkese teşekkürler.. Bu arada at çek tam tüketim çılgınlığıymış onu fark ettim.. İnsanın sahtelere baktıkça alası geliyor :D Neyse 3..5 sahte 1..2 kaşık orta karar bi set toplayıp fazla dağılmadan suya kavuşmalı.

fishlover

Aktif Üye
Büyük küçük herkese teşekkürler.. Bu arada at çek tam tüketim çılgınlığıymış onu fark ettim.. İnsanın sahtelere baktıkça alası geliyor :D Neyse 3..5 sahte 1..2 kaşık orta karar bi set toplayıp fazla dağılmadan suya kavuşmalı.
Bu islere hep 3-5 diye başlanır , sonra bir bakmisin onlarca kullanmadığın rapalan ve kasığın var vitrinlik.

nuri deniz

Aktif Üye
Haluk; sana da Selam olsun...hoş geldin...