Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Serüvene devam.17 Levrek,iade ispendekler :) bölüm-3

Konu, 'Balık Avı ile İlgili Fotoğraflı Av Hikayeleri' kısmında Tamer10 tarafından paylaşıldı.

1. Tamer10

Tamer10 Aktif Üye

Merahaba hobidaşlarım.Yine kuzey-doğusu bir havada sabah 5 te kalkıp teknenin yolunu tuttuk.Rüzgar 10-12 km ,saat 8-9 dan sonra sertleşeceğini artık ezberlediğimden hazırlıklı gidiyorum.Malum bünye ihtiyarlıyor artık,üşütmemek lazım :D Neyse lafı uzatmayayım, her zaman ki merada 2-3 tur attık ama tık yok :confused: Ee bu sefer arayıp bulup biz ayağına gideceğiz levreklerin dedim içimden :) Rolantide gezerken farklı bir merada 20 dk içinde 3 ispendek takıldı oltalara,hmm umut var diye düşünürken kamışlardan biri güzelce yattı ,kalama cırlıyor :eek: onu sararken diğeri ,öyle bir başladı ki kamışlar eğilmeye, biri eğiliyor 3-5 saniye sonra diğeri,dümene mi bakayım oltayımı sarayım derken kepçelemek için bile fırsat olmadı, sar misinayı,hop teknenin içine ordan livara ,takımı düzelt sal 2-3 dk sonra yine aynı atraksiyon :) bu aksiyon 1.5 saat devam etti bu şekilde,17 adet Levrek yakaladık,8 ispendeği suya iade ettim,tüm balıkları sabah 8:30-10:30 arası aldık.Hepinize keyifli avlar dilerim...

suya iade edilen ispendekler

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. Hırçın Karadeniz

Hırçın Karadeniz Aktif Üye

Tebrik ederim, bayağı güzel levrekler almışsınız.. ancak tekneden nasıl yakaladığınız konusunda bilgi verebilirmisiniz?

4. dr.zeki

dr.zeki Aktif Üye

Tebrikler; İyi bir bayram olmuş ve Körfezin hakkını verimişsiniz :) Şu aralar aramak lazım nerede bu levrekler diye. Umarım sezon hep böyle keyifli avlar verir. Salınan ispendekler de önümüzdeki yıllarda bizi yine büyümüş olarak ziyaret eder. Ben de Edremit'teyim ve ekibe birgün katılmak isterim . selamlar.

5. himm

himm Üye

Tebrikler. Ayrıca tekrar saldığınız kuzular için bir kez daha tebrikler. Youtube yorumlarını devre dışı bırakmışsınız. Oradan tebrik edemedik :)

6. sabriyazici

sabriyazici Daimi Üye

tebrikler abi eline sağlık daha iyiler rast gelsin nasıl bi takım kullandığından bahsedersen memnun olurum sağlıcakla kal

7. oktay16

oktay16 Moderatör

Tebrik ederim güzel bir av macerasına imza atmışsınız. Duyarlılığınız içinde ayrıca teşekkür ederim. herzaman görmek istediğimiz tablolar.:harika:

8. agartan

agartan Moderatör Yönetici

Tebrikler Tamer.
    Güzel ve verimli bir av sabahı olmuş.
    Her zaman rastgelsin.

9. Tamer10

Tamer10 Aktif Üye

Sağolun.raglou sonrası 4 metre 0.35 flurocarbon misina ,minik fırdöndü,sonrası 100 metre 0.45 misina,sırtı şeklinde avlanıyorum

10. Tamer10

Tamer10 Aktif Üye

Sağolun Zeki bey.Evet dün şanslıydık :) Bu sezon güzel geçecek inşallah.Bülent abi ile serüvenlerinizi keyifle okuyorum :) beraber güzel avlar yapıyorsunuz.kış dönemi bende at-çek e merak sardım ama benim bünyeyi biraz zorluyor bu iş :D Tekne bir abimle ortak,onada söylerim müsait olduğumuz bir gün çıkarız,bana özelden numaranızı atın konuşuruz ;)

11. Tamer10

Tamer10 Aktif Üye

Sağolun.youtube yorumlarını devre dışı bıraktım bazen alakasız küfürlü yorumlar gelebiliyor