Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Sezar ın Hakkını Sezara vermek gerek... Nehir Balıkçılık ?

Konu, 'Genel Konular' kısmında araştırıcı tarafından paylaşıldı.

1. araştırıcı

araştırıcı Aktif Üye

Herkese Merhaba....

Son dönemlerde tövbe mi bozup yine Türkiyeden malzeme almaya başladım..(çok dilim yandı çoook) Eskiye göre çok değil ama hatırı sayılır düzeyde alıyorum... (Adanada çok geniş bir ürün yelpazesi malesef olmayabiliyor)

Son Birkaç aydır Fladen markasıni incelemeye karar verdim.. Dün İnternet üzerinde epey gezindikten sonra bir kamış için önce ithalatçı firmayı aradım, bilgi aldım, sonra ellerinde ürün kalmadığını öğrendikten sonra bayilerin ellerinde belki ürün kalmıştır diye dolaşayım dedim.. Nitekim dün akşam Adana da bir bayide bir adet buldum.. Bayi "eski bir ürün olduğunu fiyatını hatırlamadığını" söyledi ve ithalalatçı firmayı aradı.. Hani ben gün içerisinde incedim ya, fiyatını biliyorum... Sabırla beklerken ürün fiyatını 208 TL olduğunu öğrendim.. Oysa tüm sitelerde ve ithalatçının kendi sitesinde 132 veya 133 TL gibi fiyat yazıyordu.. Bir yanlışlık oldu dedim ve ürünü almadım.. Bugün siteleri tekrar inceledim ve aynı fiyatı gördüm.. İthalatçı firmadan (Nehir Balıkçılık) Erkan bey ile konuştum.. Bana ürünün fiyatının gerçekte 234 TL olduğunu söylemesin mi....:mad::mad::mad: başımdan kaynar sular döküldü ve dedim ki; "Marka" sağlam ama "İthalatçı" marka kadar güvenilir değil... Türkiyedeki balık malzemelerinden almamak adına bir tecrübe daha önümde..

Daha Önce İnceçizgi, Cengiz Balıkçılık ve çalışanları için teşekkür dileklerimizi ifade ederken içimizdeki minnet ve dostluğu burada nasıl dile getirdikse bu olayı ve firmayı da sizlere anlatma gereği duydum..

Sadece ürün satmak değil, :)... :cool: Şeffaf ve güvenilir olmakta gerek...

Herkese Keyifli avlar dilerim....

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. dr.zeki

dr.zeki Aktif Üye

Maalesef durum böyle; bazı firmalar nasıl başladıysa hep aynı mantıkla gidiyor.
    Paylaşım için teşekkür ederim. Eminim arkadaşlarca da dikkate alınacaktır :)

4. araştırıcı

araştırıcı Aktif Üye

Ben Teşekkür ederim... Umarım firmalar ürün sattıkları biz müşterilerini kaz yerine koymaktan vazgeçerler......

En Güzel dileklerimle...