Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Sezon avlarımdan bazı kareler..

İrfan

Daimi Üye
Gold Üye
Adı
İrfan Çimçik
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Sevgili dostlarım ve arkadaşlarım,

Çeşitli nedenlerden dolayı aşığı olduğum denize ve avlarıma ara vermek zorunda kalmıştım.alışmıştım sık gitmeye bana çook zor geliyordu ayrı kalmak.arada çaktırmadan kaçamaklar yapıyordum.buna çook ihtaiyacım vardı kafayı dağıtmak ve rahatlamak açısından bi nevi terepi.deniz her zamanki gibi bana cömert davranıyordu her gitiğimde nerdeyse hiç boş dönmedim.bende seni seviyorum dercesine..bu avlarımdan bazı kareleri paylaşmak istedim siz değerli dostlarıma.

Uzun olta tarzında canlı yem kovit ve istarvit kulanarak kandırdığım levrekler genel olarak akşam suyuna bakma fırsatım oldu. dedimya kaçamak.:D

Her biri ayrı günlerde yapılan avlardır.

Mustafa ÖZCAN kardeşimlede Bandırma,ya yaptığımız ziyarete oltama güzel balıklar kısmet oldu.bu avımızda bizleri yanlız bırakmayan Bandırmalı mustafa ve Bület abiye tekrar teşekkürler.

Balıkları kılasik iki köstekli dip takımı kulanarak kandırdık.yem sülünez.

Mevsim ve zaman olarak Sulatanların zamanı gelmişti.işaret tamamdı zarganalar.geçen sene güzel av veren bu özel balık.gırgırlar tarafından sürelerin bazıları alınarak bazıları bölünerek balık körfezde bölük pörçük olmuştu.ve bu nedenden dolayı bir araya toparlanamadıkları için malesef göçü gerçekleştirememişlerdi.yatak ve yerli balık olmuştu ve irileşmişti.inanın bazılarını kepçeyle almıştım.kaçırdıklarım cebası.:D kaçanlara hiç üzülmedim hatta arkalarından el saladım.:D

Boyutlar fena sayılmaz balıkların çoğu 500.gr üstünde arada 800.gr olan lüferlerde mevcut ve daha irileri.:D

Avların tamamı ayrı günlerde yapılmıştır.yem canlı zargana kulanılmıştır.kurşun özelikle hafif kulandım 50.gr. balığı hisetmem için.

Lüfere bakarken oltamı ziyaret eden güzel bi kırlangıç.herkeze hayelendike avları yapması dileklerimle cümleten rastgelsin.

Raporu hafta sonu açmamdaki nedeni siz anladınız..:D

Moderatör tarafında düzenlendi:

Ümit

Daimi Üye
Adı
Ümit Özdemir
Tebrik ederim üstadım, levreğinden lüferine, minekopundan kırlangıçına, hele de hayranı olduğumuz o değerli sultanları deniz ana yine cömertçe sunmuş, sevgi ve mutlulukta yüzünden belli, tebrik ediyorum, daha nicelerinin oltandan eksik olmamasını diliyorum...

KalamA

Daimi Üye
Adı
Can
İrfan abi her bir avın için ayrı ayrı tebrik ederim. Şahane avlar, rüya gibiler... Kısmetiniz hep böyle açık olsun, her zaman rastgelsin...

fthdmr

Daimi Üye
Adı
fatih demir
Kan Grubu
A Rh Pozitif
İrfan abi tebrik ederim çok güzel avlar olmuş MaşaAllah

AKIN KAPTAN

Editör Moderatör
Gold Üye
Adı
Akın Kaptan
Hepsi kendi türünün en güzel örnekleri. Tebrikler İrfan üstad.

agartan

Moderatör
Yönetici
Adı
Şeref
Sevgili İrfan
Senin nasıl balıkçı olduğunu bu avlar bir kere daha gösterdi bizlere.
Her zaman rast gelsin

Adı
Hızır Şeref Gültekin
Kan Grubu
O Rh Pozitif
hıdır emmi ne dersin bu işe şimdi :) benim yerime de tut irfan abim :) canım abim benim daha niceleri gönlünü hoş tutsun inşallah :)

müthişaman

Daimi Üye
Adı
Emre
Onlar nasıl şeyler öyle?:)
Levreklerden gözümü alamadım.:)
Diğerleri de harika balıklar sevgili İrfan..

hüseyin2

Aktif Üye
Tebrik ederim.Benim ve gördüğüm kadarıyla diğer arkadaşların balık sevdasını bir kat daha arttırdınız. Av iştahımızı kabarttınız. İrfan Bey kaçamaklar böyleyse planlı avlarınızda neler olur acaba diye merak etmemek elde değil. Aynen devamının da gelmesi dileğimle. Rastgele.

sabora

Daimi Üye
Adı
Sabahattin BORA
Tebrikler İrfan Bey. Hepsi çok güzeller. Umarım daha sık buluşabilirsiniz denizle. Biz de raporlarınızı daha sık okuruz.