Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

sezon hazırlıkları...

Konu, 'Olta Malzemeleri ve Balık Avı Ekipman İncelemeleri' kısmında spinseabass tarafından paylaşıldı.

1. spinseabass

spinseabass Aktif Üye

Sayın Balıksevdam ailem. Levrek sezonuna hazırlık için 3-5 malzeme temini yaptık. Tabi ki acemi biri için başlangıç düzeyi malzemeler. Ama bakımları yapılacak malzemelerim de var içlerinde...

Makinem shimano symetre 4000 fj
    Kamışım Okuma V System 2.40 10-40 gr
    Sahtelerim de aşağıda ki resimdekiler onların dışında da birkaç tane var ama kayda değer olan bunlar diye düşünüyorum :)

Tabi ki yorumlarınız ve önerilerinizi paylaşırsanız sevinirim.. Rastgelsin...

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. HUNTERFATHER

HUNTERFATHER Aktif Üye

Maşallah gayet güzel malzemelerin var.Nasibi bol ve bereketli avlar dilerim.Sezonu ne zaman açıyorsun? Bir an önce raporlarını sabırsızlıkla bekliyorum.Zira levrek ve daha bir çok balık avı için çok şanslı bir yerdesin,trofe balıklar oltandan eksik olmasın.Saygılarımla...

spinseabass bunu beğendi.
  4. çinekolog

çinekolog Aktif Üye

Sandeel'lerin sayısı ve renklerini artırın bence sert sahtelerden daha çok avcı levrek konusunda...

spinseabass bunu beğendi.
  5. çinekolog

çinekolog Aktif Üye

Bu arada bay ruf manic su üstü avlarınızda gerek erimi gerek aksiyonu gerekse avcılığıyla şaşırtabilir. Şayet bizim avlandığımız merada lüferler aşırı ilgi gösterdi...;)

Serdar Hanedar bunu beğendi.
  6. mefepe

mefepe Üye

Kemal Bey;

Bol bereketli avlar dilerim,
    Bende spin ava merak saldım silikon ağırlıklı bir kadro kurdum
    bu aralar gidip yokluyorum havalar sıcak belki olur ümidiyle ama henüz siftah yok. pazar günü raglou ya 2 vuruş aldım ona da neyin vurduğu belli değil.

Selamlar, kolay gelsin

Fatih

7. spinseabass

spinseabass Aktif Üye

Üstün Bey teşekkür ederim. bu arada bende Samsun Bafralıyım. bizim o taraflarda da yok aldığım duyumlara göre ama yakakent mevkiinden sezonunda güzel balıklar alındığını biliyorum.

8. spinseabass

spinseabass Aktif Üye

Gökhan bey önerinizi dikkate alacağım. bay ruf tan umutluyum bakalım neler olacak :)

9. spinseabass

spinseabass Aktif Üye

Teşekkürler Fatih bey.
    inşallah o yoklama yapanlar size teslim olacaklardır. siz merkezde miydiniz?

10. mefepe

mefepe Üye

Evet merkezdeyim, yaklaşık 5,5 senedir bartındayım. İstanbuldayken boğaza giderdik avlanmaya bartında oltalar paslandı 4.5 sene boyunca. Bu yaz tekrardan balıksevdam debreşti. Meraları ve balıkları tanımaya çalışıyorum. Yani henüz ar-ge ve fizibilite aşamasındayım :)

11. spinseabass

spinseabass Aktif Üye

eminim balık bu sene yakalayacaksınız ama şu an biraz zor en azından nisan ortalarına kadar öyle gibi. bartın merkezde levrek yakalayan abilerimiz var. ima sasuke ile özellikle!!! şimdiden rastgele.