Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Shakespeare ugly stik lite kamış fotoğrafları ve misina halka farklılığı

Konu, 'Spinning Avcılığı Teknikleri ve Malzemeleri' kısmında heykels tarafından paylaşıldı.

1. heykels

heykels Üye

20141212_004312.jpg 20141212_004322.jpg 20141212_004335.jpg 2500-339-file_7873.jpg

Arkadaşlar aklımda bu soru işareti olarak kaldı spin kamışımı aldım ancak ilk misina halkası ile fotoğraflar arasında fark olduğunu gördüm ve aldığım firmayı aradım adamlar son yapılan kamış modellerinde halka bu şekilde dediler hatta diğer elimizde olanlarla karşılaştırdık aynı şekilde dediler.Ancak bende mukavemet olarak sıkıntı yaşarmıyım kırılma olasılığı falan varmı demiştim hayır yaşamazsınız dediler.Başka firmalardanda aynı cevabı aldım acaba üründe sıkıntımı var yoksa fotoğrafmı hatalı anlayamadım.En alttaki fotoğrafı avrupadaki sitesinden aldım.Aldığım firmanında sitesinde aynı fotoğraf vardı.Sıkıntı olurmu arkadaşlar olat 2 70 lik bendeki...deneyimli yardımcı olabilecek ve kullanan arkadaşların halka kısmı aynı şekildemi yorumunuzu beklıyoryum.

Son düzenleme: 15 Aralık 2014
  2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. Eray Aksoy

Eray Aksoy Aktif Üye

Hasan bey hiç sıkıntı yaşamadan kullanabilirsiniz.Bende de aynı şekilde.Diğer başlıkta da belirttiğim gibi 5 yıldır kullanıyorum ve hiç bir sıkıntı yaşamadım.Sorun yaşamazsınız yani.Bu kamışlar iyi ve kalitelidir.Öyle basitçe zarar görmezler.Ama içinize sinmeyecekse değiştirebilirsiniz.Zira kabullenemediğiniz bir kamış ile zevk alamazsınız.Sakınan göze çöp batar misali ;)

4. heykels

heykels Üye

Eray Bey çok beğendim kamışı zaten Shakesper denince yeterli benim için sadece aldığım firmaya sormuştum.İnşallah güzel keyifli zamanlar geçiririm.açıklamanız için teşekkürler.:)

Eray Aksoy bunu beğendi.
  5. reeja

reeja Yeni Üye

Nice post