Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Shimano aero technium mgs xsb 10000 lik

Konu, 'Makineler, Olta Makaraları Özellikleriyle Açıklamaları' kısmında Surfcasting tarafından paylaşıldı.

1. Surfcasting

Surfcasting Yeni Üye

Selam arkadaşlar abiler kardeşler ben siZlerden bilgi almak istiyorum yardımci olursanız sevinirim shimano aero technium mgs xsb makina var iki tane yedek kafa kisu almak istiyorum acaba uyumlumu kisu kafasi bu modele yada önerebileceginiz baska yedek kafa modelleri varmidir satisi yapan arkadaslar varmı bu yedek kafalarin tskler

Ekli Dosyalar:

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. harbyteam

harbyteam Daimi Üye

Kollarin birbirine uyduğunu biliyorum ama kafa hakkinda bilgim yok. Aman iyi araştır.
    Örnegin power fliegen ve super aero fliegen sd kafalari birbirine uymuyor. Gerçi biri xship digeri degil

4. Surf Casting

Surf Casting Üye

Elindeki makineler gayet güzel , bu makineye neden Kisu kafası?

5. balıkoltası

balıkoltası Daimi Üye

Kisu kafası takarsanız kalamasız olur onu hatırlatayım. Bu kafadan (スーパーエアãƒ* ã‚*ススペシャル コンペエディション[SUPER AERO KISU SPECIAL COMPE EDITION]|スピニングリール|リール|製品情å*±ï½œã‚·ãƒžãƒŽ -SHIMANO-) alırsanız type 1 lik olduğundan misina kapasitesi yetersiz gelebilir.

Şu kafadan (夢屋スーパーエアãƒ* アルミ鍛é€*スプール 1号/1.5号/3号/5号|夢屋|リール|製品情å*±ï½œã‚·ãƒžãƒŽ -SHIMANO-) alırsanız daha uygun olacaktır. 1.5-3-5 gibi çeşitli kapasiteleri var.

Ha uyar mı derseniz %99 uyar gibi görünüyor. Şemalarından baktığım kadarıyla. Tabii kalamasız olan bu kafalardan alınca bir de kalama somunundan almak gerekecektir.

KalamA ve harbyteam bunu beğendi.
  6. Surfcasting

Surfcasting Yeni Üye

Cok teşekkür ederim bilgilendirdiğiniz için super aero fliegen min eski modeline uyuyor kisu kafası yenisine uyuyormu peki plastik şeklinde arıyorum mgs lere kafa daha hafif olur diye düşünüyorum