Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Shimano Antares bx 4.30 200 gr

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

agartan

Moderatör
Yönetici
Adı
Şeref
Beni yazabilirsiniz ortak olarak :D
Şaka bir yana durdukça kurtlanıyorum ama bunu alırsam super aero yuda almam lazım , sonuçta buna da bir makina lazım olacak ama lamborghini motoru olmaz :D Zaten super aero da , lambo motoru da şuan beni aşıyor zaten :)
Kaldı 4
Sonra sırayla kullanırız artık :)

OZAN IŞIK

Moderatör
Yönetici
Adı
OZAN
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Lamborghini motoru olarak ta Van Staal'ı seçtinmi tamamdır.
Seçkin balıklara pardon müşterilere hizmet edersin. :D
Abi, her ortamda söylerim Şeref abi birtanedir kalbi gönlü en temiz abilerimizdendir diye:) Van staal alacağım para biriktirince gerçekten de:) Ama ucuna spin bir kamış takacağım surf işi beni yoruyor:)

agartan

Moderatör
Yönetici
Adı
Şeref
Abi, her ortamda söylerim Şeref abi birtanedir kalbi gönlü en temiz abilerimizdendir diye:) Van staal alacağım para biriktirince gerçekten de:) Ama ucuna spin bir kamış takacağım surf işi beni yoruyor:)
İyi makinalar çok uzun süreler kullanılabiliyor şüphesiz.
Yeter ki çalınmasın. :(
Kamışların ise ister istemez bir ömürleri var, her an bir darbe almaya hazır durumdalar. Bu da kamışa verilecek fazla paranın iyi hesap edilerek verilmesini gerektiriyor bence.
Sonuçta herşey bütçeye dayanıyor.

Tolga

Daimi Üye
Adı
Tolga Özgür
5 kişi daha bulup ortak mı girsek acaba Tolga? :D
Hafta sonları kavga etmeyeceksek alalım Şeref Abi :p :p :p

Sıra kimde diye :D

Ama hakkaten dediğiniz gibi bu kamışa güzel birde makina lazım. Onu da bulup ortak kamış makina alalım :D

OZAN IŞIK

Moderatör
Yönetici
Adı
OZAN
Kan Grubu
O Rh Pozitif
İyi makinalar çok uzun süreler kullanılabiliyor şüphesiz.
Yeter ki çalınmasın. :(
Kamışların ise ister istemez bir ömürleri var, her an bir darbe almaya hazır durumdalar. Bu da kamışa verilecek fazla paranın iyi hesap edilerek verilmesini gerektiriyor bence.
Sonuçta herşey bütçeye dayanıyor.
Allah korusun abi o yüzden siyahını almak lazım yoksa altın veya gümüş zannedip çalabilirler:D Siyah olanı da pek bir çirkin canım:) Kamış ömrümde sadece bir kere kırmıştım hem de babamın shakespeare kamısını yere bırakmıştım biri de gelip basmıstı üstüne babam da kalan parçaları benim kafamda kırınca o günden sonra kamış kırmıyorum abi :D

KayaBalığıKaya

Daimi Üye
Adı
Uluç
Valla arkadaşlar elimde imkanım ve param olsa iki sn düşünmeden alacağım bir kamış. Hatta dur bir hesap yapayım oradan kesersek buradan kesersek hmmmm evet evet alamıyorum.

agartan

Moderatör
Yönetici
Adı
Şeref
Allah korusun abi o yüzden siyahını almak lazım yoksa altın veya gümüş zannedip çalabilirler:D Siyah olanı da pek bir çirkin canım:) Kamış ömrümde sadece bir kere kırmıştım hem de babamın shakespeare kamısını yere bırakmıştım biri de gelip basmıstı üstüne babam da kalan parçaları benim kafamda kırınca o günden sonra kamış kırmıyorum abi :D
Önce küçük küçük cizikler, sonra çatlaklar ve sonra da çaaattt. :D
Yere düşer fincanı kırılır, biri atış yaparken kendi kamışını balta olarak kullanır ve seninkine vurur ki bu kalabalıklarda sıkça olan olaylardandır.
Ben de hiç kamış kırmadım ama kamış kullanırken yukarıdaki küçük olayların olması kaçınılmaz.

Valla arkadaşlar elimde imkanım ve param olsa iki sn düşünmeden alacağım bir kamış. Hatta dur bir hesap yapayım oradan kesersek buradan kesersek hmmmm evet evet alamıyorum.
Ben şu an çalışmıyorum ama bir proje üzerinde uğraşıyorum. Olursa keser biçer uydururum, olmazsa ortak gireceğiz işte. :D

OZAN IŞIK

Moderatör
Yönetici
Adı
OZAN
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Sanalpazar diye bir site var orda peşin fiyatına taksit imkanı oluyor hem satıcı parasını peşin alıyor hem de alıcı istediği miktarda sitenin öngördüğü kadar taksit kullanabiliyor.. Bedeli satıcıdan %5 komisyon sadece o da arada anlaşılarak hallolabilir. Aklınızda bulunsun derim..

Balıkoltası

Daimi Üye
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Almayın siz en sonunda ben alacağım olacak bitecek , aspire ın yanında güzel çapari ve yemli kamışı olur :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...