Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Shimano Aspire

Konu, 'Kamışlar, Kamış Çeşitleri ve Özellikleri' kısmında Dejavu tarafından paylaşıldı.

1. Dejavu

Dejavu Aktif Üye

Merhaba,

Çok yakında satışta olacak Shimano - Apire Türkiye'ye geliyor. 2012 Ocak ayında satışta olacakmış. Fiyatı Antares ile hemen hemen aynı olacağı bilgisini aldım. Antares ise 2012 den sonra üretilmeyecek. Ürünü dört gözle bekliyorum.
    Sıralama şöyle olacak,

Leader
    Aspire
    Ultegra
    BeastMaster

SHIMANO ASPIRE AX TELE SURF 4,30 MT 200 GR « Balık Av Marketi

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. furunotr

furunotr Aktif Üye

Çok fazla detay verilmemiş; eskisine göre değişiklik var mı acaba??? Bir de fiyat ne dolaylarda olur??? Benim için en büyük handikap makina yatağının sabit olması...

4. Dejavu

Dejavu Aktif Üye

Fiyatın Antares'e yakın olacağı bilgisini aldım. Ben bir rakam aldım fakat şimdi buradan söyleyip daha sonra farklı bir ücret ön görülürse yalancı durumuna düşmeyeyim. Neticede her bayi farklı fiyat biçebiliyor. Ama ben bundan mutlaka bir tane alıcam.

5. ykbilen

ykbilen Aktif Üye

Güzel malzeme , ama şimdilik beastmaster kullanmaya devam, buaralar levrek için yatırım yapıyorum.:)

6. furunotr

furunotr Aktif Üye

Gelsin görürüz o halde... Bahsettiğim gibi benim için en büyük handikap makina yatağının sabit olması; yahut boyu mesela 4,10 gibi olsa idi bu ürünü o zaman düşünebilirdim...

Eğer eskisi gibi ise klavuzlar Fuji ve makina yatağı fosil wood... XT300 karbon ve yanlış hatırlamıyor isem oval blank modelleri de vardı veya hepsi öyle idi...

7. Emir Şengezer

Emir Şengezer Daimi Üye

reklam gibi olmuş bu :)

8. Ediz Dülger

Ediz Dülger Aktif Üye

Geçen hafta İtalya dan aldım,2 kere kullandım henüz..2.70 15-60 gr ..Şu an için gayet memnunum,henüz balık tutamadım ama gayet kaliteli olduğunu söyliyebilirim..Klavuzlar fuji ve sadece 165 gr ağırlığı var..

9. Dejavu

Dejavu Aktif Üye

Emir Arkadaşım,

Reklam gibi olmuş haklısın ama değil. Sadece fark ettiğim ve bilgi aldığım bir paylaşım. Ben başka forumlarda da varım burada yeniyim, ki seni oralardan da biliyorum. Ürün isimlerini herkes veriyor burada. Şunu aldım bunu aldım memnunum diye bende dört gözle bekliyorum.

10. balıkoltası

balıkoltası Daimi Üye

Eskisine göre tek değişikliği XT300 yerine HPC300 karbon kullanılması ve biraz makyajlanmış olması. Geri kalan herşeyi aynı. Mükemmel bir kamıştır.
    Yenisinde keşke Fuji K tip fincan kullanılsaydı.
    İlandaki xt400 ve hi-power x yanlışlıkla konulmuş.

11. furunotr

furunotr Aktif Üye

K tiplerde sanıyorum özellikle rüzgardan kaynaklanan misina dolaşmaları ve sonuçta patlamalar asgari seviyeye iniyor galiba...