Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

shimano beastmaster 7000 xsa ip misina tavsiyesi

Konu, 'Misinalar ve Çeşitleriyle Özelliklerine Genel Bakış' kısmında ensaraydin tarafından paylaşıldı.

1. ensaraydin

ensaraydin Aktif Üye

Selam arkadaşlar, değerli ustalarım.ip misina makine ve kamisa uygunluğu nedir acaba..kamış okuma trio rex 425. Makina shimano beastmaster 7000 xsa.. Boğazda surf amacli kullanacağım..

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. ensaraydin

ensaraydin Aktif Üye

Fikri olan yok mu? Yemli avlarda özellikle kullanacağım..yardımcı olursanız cok sevinirim birde ip misina tavsiyesi olan varmı?

4. ensaraydin

ensaraydin Aktif Üye

IMG_20150328_235712.jpg

5. _Rastgele_

_Rastgele_ Daimi Üye

İp misina olarak kendo 0.16mm boğaz için uygundur , hem yemlide hemde surf sitilinde kullana bilirsin .

6. yawruaslan

yawruaslan Aktif Üye

hem ucuz hem işe yarar diyorlar bende bundan aldım daha kullanmak nasip olmadı ama bogazda kullanıp memnun olan cokmus sonucta 500mt ip 20-25 lira cok para degil ücretsiz kargo bi denemekte yarar var

500M SeaKnight Brand Tri Poseidon Series Super Strong Japan Multifilament PE Braided Fishing Line 8 10 20 30 40 60LB-in Fishing Lines from Sports & Entertainment on Aliexpress.com | Alibaba Group

alternatif olarak buralarda sayfalarda facebookta filan bunlarıda sattıklarını gördüm tabiki fiyatı bukadar uygun tutmuyorlar sattıklarına göre alıp kullananlar var demekki

8 katlı bir ip bu 75 dolardan 15 dolara inmiş 8STRANDS 500M JOF Brand Super Strong Japan Multifilament PE Braided Fishing Line 15 20 30 40 50 60 80 120 150 200LB 8PLYS-in Fishing Lines from Sports & Entertainment on Aliexpress.com | Alibaba Group

buda bi başkası Superpower 500m 12LB 80LB Braided Fishing Line PE Strong Japan Multifilament Fishing Line Carp Fishing Sea Fishing-in Fishing Lines from Sports & Entertainment on Aliexpress.com | Alibaba Group

7. ensaraydin

ensaraydin Aktif Üye

Benim sıkıntımız makinanın uyumlu olup olmadığı ip alınır sorun yok..ama aldım diyelim sardim, balık avlarken sarıldı dolandı,kustu olursa üzer beni...

8. trakonya79

trakonya79 Daimi Üye

Selamlar Ensar bey daha önceleri bu ve benzeri konular çok yazıldı çok çizildi belki okumuşsunuzdur,

malzeme techizat yanında kullanıcının ehemmiyetide çok önemli,

kullanıcının ip misina kullanımına uygun olması önem teşkil etmekde,

ipim dolanıyor ben bunla baş edemedim diyenlerin en büyük eksiği tecrübe.... tamamen alışma ve zaman isteyen bir durum,

kamışınızda makinenizde ip kullanımına uygundur,0.15 kalınlıklarında yuvarlak hatlı fazla pahalı olmayan bir ip kullanın derim.

ensaraydin ve yawruaslan bunu beğendi.
  9. GOKHAN AKSOY

GOKHAN AKSOY Daimi Üye

Bence YGK MISINEYI deneyin en kaliteli misine

ensaraydin bunu beğendi.
  10. ensaraydin

ensaraydin Aktif Üye

Tamam yorumlar icin cok tesekkurler..urunleri inceleyip uygun olanına bakacağım..fiyat kalite olculerinde birini değerlendireceğim.