Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Shimano beastmaster 7000 xta 1xsss hk. görüşlerinizi rica etcem

Cüneyt Hoca

Daimi Üye
Adı
Cüneyt YILMAZ
Güzel mera. Taşlık ve midyeliktir. Ama akıntıda bazen yıldırır. 90 lı yıllarda zıpkınla bir kaç defa suya girdim oralarda.

megadeth19

Üye
Adı
özgür
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Güzel mera. Taşlık ve midyeliktir. Ama akıntıda bazen yıldırır. 90 lı yıllarda zıpkınla bir kaç defa suya girdim oralarda.
Evet midyeler cok sıkıntı cok takılıyor ama güzel yer gerçi artık balıkta kalmadı ya iste zevk meselesi oldu artık

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Cüneyt Hoca

Daimi Üye
Adı
Cüneyt YILMAZ
Çocukluğumda bazen Eceabat'tan karşıya geçmek durumunda kalırdık . O zamanlar kamış makine kullanan yoku. Mantara sarılı el oltası ile kiloluk Çupra ve Karagöz çekerlerdi. Gemi kalkana kadar onları seyrederdim.

megadeth19

Üye
Adı
özgür
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Çocukluğumda bazen Eceabat'tan karşıya geçmek durumunda kalırdık . O zamanlar kamış makine kullanan yoku. Mantara sarılı el oltası ile kiloluk Çupra ve Karagöz çekerlerdi. Gemi kalkana kadar onları seyrederdim.
Daha oyle bi cupra cekmedim hayatımda bigün denk gelir diye bekliyorum

Cüneyt Hoca

Daimi Üye
Adı
Cüneyt YILMAZ
Rast gelsin. Güzel yalının ilerilerini de dene derim. Araç varsa Kumkale'nin boğaza bakan sahillerini de deneyebilirsin. (Osmanlı Mezarlığının biraz ilerisi) Nispeten sakin de olabiliyor.

megadeth19

Üye
Adı
özgür
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Rast gelsin. Güzel yalının ilerilerini de dene derim. Araç varsa Kumkale'nin boğaza bakan sahillerini de deneyebilirsin. (Osmanlı Mezarlığının biraz ilerisi) Nispeten sakin de olabiliyor.
İste arac yok olsa zaten genişleticem meralarıda

İsmail Öz

Daimi Üye
Adı
İsmail Ö.
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Eger surf ariyor iseniz okuma surf 8k 1 2 aya girer stoklara fiyatida guzel bilya sayisi kuvveti vs gayet iyi bakin derim. 320 tl gibi bir fiyata gelecek sanirim.