Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Shimano Beastmaster DX 4,30/200 gram + Shimano Bullseye 9050 xt

Konu, 'Kamışlar, Kamış Çeşitleri ve Özellikleri' kısmında barisgirgin tarafından paylaşıldı.

1. barisgirgin

barisgirgin Aktif Üye

Merhaba arkadaşlar;
    Uzun süredir kendi bütçeme göre kaliteli biraz üst düzey sayılacak bir takım kombine etmek istiyordum uzun zamandır da araştırma yapıyordum hafta sonu ürünleri gidip inceleme fırsatı buldum makine yağ gibi kol topuzu büyük tam elime oturuyor güçlü bir yapısı var kamış ise rengi ve kalite olarak beni tatmin etti boğazın anadolu yakasında kullanıcam, kısmet olursa önümüzdeki ay almayı düşünüyorum.

Kamış Shimano Beastmaster DX 4,30/200 gram 500 tl ortalama fiyatı
    Makine Shimano bullseye 9050 XT 1350 tl ortalama fiyatı

Ben bu setle keyfe keder istavrit avı ve yemli avlarında kullanmak istiyorum öyle ağır kurşunla atçek rapala avcılıgı yapmayı düşünmüyorum.rapala için salina 3 parça kamışım salina 2 10000 makinem var ek olarak birde spider surf kamışım var ama biraz üst düzey bir takım istediğimden Shimano markasına yöneldim siz dostlardan ricam yaptıgım kombine hakkında olumlu olumsuz fikirlerinizi söylerseniz beni aydınlatmış olursunuz.
    Değerli yorumlarınız için şimdiden teşekkürler.

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. Rapalacı

Rapalacı Daimi Üye

Güzel kombin, lakin o makinayı alacak olsam kamışım ultegra olurdu.

barisgirgin bunu beğendi.
  4. barisgirgin

barisgirgin Aktif Üye

Furkan bey değerlendirmeniz için teşekkür ederim ancak ultegra kamış 1000 tl den aşşagı değil bütçem okadar yok dahada ertelemek istemiyorum :D ya kamıştan fedakarlık yapmam gerekıyor ya makineden sizce kamıştan fedakarlık yaparak doğru olanımı yapıyorum ?

5. Rapalacı

Rapalacı Daimi Üye

Beastmaster da iyidir ama kırdığım kamışları pek önermem :D siz bilirsiniz.

harbyteam bunu beğendi.
  6. barisgirgin

barisgirgin Aktif Üye

Benim bu kamışla atacağım en yüksek gram 150 üstünü atmam takımı hırpalamak istemiyorum nazik davranacağım :)
    Siz kaç gram ile kırdınız merak ettim ?
    Aslında Shimano Aspire kamışlarda çok hoşuma gitmişti fakat fiyatı 2 katı olunca ondanda fedakarlık ettim herzaman iyininde iyisi var sonu yok :D
    Misina olarak ne önerirsiniz yakalamışken bunuda sorayım :rolleyes:

7. balıkoltası

balıkoltası Daimi Üye

8. barisgirgin

barisgirgin Aktif Üye

Buda demek oluyorki 1 ay daha beklemem gerekecek yada bu ay makınayı alayım sonrakı ayda kamışı alayım ikisine güç yetmez cepte para kalmaz :D
    bişekiller düşünücez bu aspireyede bayılmıştım görüntüsü motifi filan ilk görüşte aşk :D sağlam bir indirim yapsalarda alsak yahu daha fazla beklemek istemiyorum kurtlar kıpır kıpır yiyo:D

9. Rapalacı

Rapalacı Daimi Üye

Valla bu kamışlar bana oyuncak gibi geliyor Aspire kullanıyorum o bile yumuşak geliyor. 200 250 gram atıyorum 200 gramda beast kırıldı sanırm.

10. barisgirgin

barisgirgin Aktif Üye

Maşallah bileğinize kuvvet,ben daha 200 gram atmadım hayatımda en fazla 180 grama cıktım salina 3 parçayla oda kırılırsa kırılsın pahalı bir ürün değil cengizden aynı gün kırılan parçayı tedarik edebiliyoruz bu çok güzel birşey laf arasında belirtmeden geçmiyim :)
    Rapala yorucu bir avlanma tarzı boğazda benim fikrim, tabi spin kamışlarla diğer illerde arkadaşlar neler yakalıyorlar imrenmemek elde değil gerçekten.

İstavrit ve yemlide kullanıcam nasip olursa en fazla 150 atarım ondada kırılmaz heralde aspire takıldı kafama şimdi tam kararımı vermiştim kafa karıştı yine :D
    Bullseye için yorumun yapmadınız uygun bir tercih zannedersem sizin içinde.

Forumda arkadaşların sizin yorumlarınız doğru seçimi yapmamı sağlayacak inşallah

11. balıkoltası

balıkoltası Daimi Üye

Aspire güzel kamıştır. Biz çok memnunuz. Aksiyonu olsun sağlamlığı olsun. Düşünmeye gerek bile yok. Gerekirse 1 ay sabredip onu alın derim.