Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Shimano Bestmaster XTA 7000

Konu, 'Makineler, Olta Makaraları Özellikleriyle Açıklamaları' kısmında SEMSS tarafından paylaşıldı.

1. SEMSS

SEMSS Aktif Üye

ağustos 2012'de internet üzerinden av malzemeleri satan bir sitenin depo sorumlusu arkadaşımın tavsiyesi üzerine Shimano Bestmaster XTA 7000 model bir surf makina aldım.
    makina özellikleri hakkında ufak tefek bilgilere sahiptim lakin 2013 shimano kataloğunu inceleyince ve diğer shimano kullanıcıları ile sohbetlerim sonrasında daha çok bilgi sahibi oldum :)
    2013 katoloğunda bestmaster yine XTA olarak tanımlanıyor ve drag olarak 15 kg belirtilmiş.2012 model XTA içinde bu değer geçerlimidir?
    Ayrıca ben genelde kıyıdan yemli avlanmalarda kullanıyorum ve nadiren boğaza gidiyorum.yorumlardan okuduğum kadarı ile ip misina ile yemli av daha hassas oluyor bu aşikar :)
    bu makinanın ip misina kullanımında olumsuz etkisi varmıdır ? (misina aşındırma hatalı sarım gibi)
    konu hakkında bilgisi olan ( bana göre konularında ustalaşmış bir çok arkadaş var) arkadaşların yorumlarını bekliyorum :)
    şimdiden ilgi ve alakanız için teşekkür ederim.
    Sevgi ve saygılarımla

2. Sponsorlu Bağlantılar