Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

SHİMANO BİOMASTER 6000 PG

Konu, 'Sıcak Fırsatlar ve İkinci El' kısmında ottoman tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. ottoman

ottoman Aktif Üye

Makina başlıktaki gibi Shimano Biomaster 6000PG Japon Domestik Versiyon;(ORJİNAL) olup özellikle İstanbul boğazı için yıldızlı pekiyi alabilecek 2-3 makineden biridir ustasının elinde harika işler çıkartacak türdendir dense yanlış olmaz sanırım oldukça az kullanıldı ve temiz bir makinadır;çiziği v.s. yok...

İSTENİLEN FİYAT:850 TL

İSTANBUL İÇİ ELDEN TESLİM YAPILIR;KARGO ALICIYA AİT

Ekli Dosyalar:

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. TekAdam

TekAdam Moderatör Yönetici

İbrahim merhaba,

Öncelikle alana ve satana hayırlı olmasını dilerim :)

Geçenlerde forumda satılan iki adet Biomaster SW 4000 XG (iki adet) ve SW 8000 PG modellerini ben aldım.

Bunlar da o makianaların ilanları;
    http://www.baliksevdam.com/forum/satilik-biomaster-sw-4000-xg-10918.html

http://www.baliksevdam.com/forum/shimano-biomaster-sw8000pg-sifir-10846.html

4000 modellerini 550-TL'na, 8000 modelini de 750-TL'na aldım. Bu bağlamda arkadaşının vermiş olduğu fiyat ikinci el için biraz yüksek kalmış. Tekrar gözden geçirmeniz makinanın çabuk satılması açısından iyi olabilir ;)

Bunu belirtmemdeki sebep her iki tarafında mağdur durmuna düşmemesi içindir, aklınıza başka bir şey gelmesin

Her zaman rast gelsin...

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 12 Kasım 2013
  4. harbyteam

harbyteam Daimi Üye

made in japan :D
    bugünlerde bunlardan bulmak imkansız..

5. gurcansap

gurcansap Daimi Üye

Merhaba Ahmet,
    Türkiye de senin satış fiyatında olmayabilir ama Japonya da (plat.co.jp) 312,50 USD. Free Shipping olarak var.
    Bu anlamda Süleyman bey doğru bir tespit yapmış.
    Affına sığınıyorum, lütfen yanlış anlama kardeşim.

6. furunotr

furunotr Aktif Üye

Makina hem Japon üretimi; hem diğer Biomaster'lardan 1 adet fazla rulmanı mevcut; bu rulman makarada yer alıyor ki Shimano grubunda Twinpower ve Stella'da mevcut (Amerikan Sustain'i bilemiyorum)...

Bu bağlamda fiyatın az yüksek olması mantıklı gibi geldi bana; rulmanlı kafa (makara) ların fiyatını 2 misli ile çarpıyor Shimano genellikle...

Gene de fazla karıştırmayayım...:)

7. harbyteam

harbyteam Daimi Üye

Yanlış anlayacak bir şey yok abi.
    verdiğin fiyatları iyi biliyorum ;)
    kaldıki Süleyman abiye 2013 biomasterı ben verdim.
    Söylemek istediğim şey farklıydı..
    Haluk abi değinmiş ilgili konulara..
    bu arada satışı yapan ben değilim :D :D

8. muratbozk

muratbozk Aktif Üye

Haluk bey bahsi geçen makara bendede mevcut fotoğram makinem güzel çekmiyor ama bilgi açısından eklemek istedim sanırım demek istedikleriniz bunlar;Birde gözlemlediğim kadarı ile misina klavuz rulmanı ve mil kalınlığada ayrıca göze batan diğer etkenler içini açıp bakmadım tabii;Ben de geçenlerde ilan vermiştim sonradan yine fiyatla ilgili bu tür polimiklerden çıkmak için satıştan vazgeçmiştim o zaman ilan verdiğimdede şuan ki piyasada bulunan Malaysiya vb.ürünlerin satış fiyatlarının ülkemizde bu kadar uçtuğunun farkında değildim iyiki de o zaman alan olmamış:)
    Bence satan arkadaş vazgeçsin bu tür kaliteli ürünleri artık bulmak zorlaşıyor; hatta bütçemi ayarlayabilirsem ciddi ciddi yedeklemeyi düşünürüm.

Uploaded with ImageShack.us

9. TekAdam

Arkadaşlar,

Benim yazdığım mesajdan kimse yanlış bir yere varmasın. Ben sadece olabileceklerin önüne geçebilmek için açıklama yaptım. Makina sahibi kendi insiyatifi ile indirim yapabilir ya da yapmayabilir, bu onun tasarrufudur.

Benim anlatmak istediğim polimik oluşturacak durumları önceden engellemek içindir, lütfen başka şekilde anlaşılmasın...

10. furunotr

furunotr Aktif Üye

Ben sadece bu makinanın diğer Biomaster'lardan farklı olduğunu belirtmek için yazdım; fiyat konusunda takdir bana göre satıcı ile yönetim arasındadır; tabii bir de alıcı olup pazarlık edecek olanın...

Fazladan özelliği olduğu için de fiyatının bir parça yüksek olması normal gibi geldi bana...:)

11. TekAdam

Haluk ağabey merhaba,

Yazdıklarım seninle alakalı değil, bunu bilmeni isterim. Senin bu konulardaki engin tecrübelerin ve bilgilerin herkes tarafından biliniyor. Bahsettiğin farktan dolayı fiyatı bir miktar yüksek olabilir. Bizler sadece orta yolu bulma gayretleri içerisindeyiz, sonunda iki taraf da mutlu olsun yeter, biz zaten mutlu oluruz

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.