Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Satıldı Shimano Bıomaster sw8000pg

Konu, 'Sıcak Fırsatlar ve İkinci El' kısmında Kasırgaemre tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Kasırgaemre

Kasırgaemre Aktif Üye

Shimano BIOMASTER SW 8000 PG Makinemi satıyorum. (daha üst model makine hediye geldiği için)7-8 avda kullanıldı kutusunda yedek makarası ve üzerlerindeki makaraya 0.15 power pro moss green 455 mt ip misina her iki makaraya yaklaşık 225 er mt olarak sarıldı. kullanılmadı.
    fiyatı 650 tl pazarlıksız..

IMAG3406.jpg

IMAG3410.jpg

IMAG3414.jpg

IMAG3416.jpg IMAG3418.jpg

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 21 Kasım 2014
  2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. cem48

cem48 Yeni Üye

Merhaba Emre
    Aynı makinadan bende de var (sanırım :) )Bir kaç sorum olacak. Seninki kaç model ve nerede üretilmiş ? Yedek kafayı ayrı satarmısın ve fiyatı nedir ? Özel mesaj da atabilirsin. Sevgiler. Rastgele.

4. Kasırgaemre

Kasırgaemre Aktif Üye

Merhaba Cem bey;
    makina 2010 model olarak üretime giren ve günümüzde üretilen bir modeldir.Shimano 10 Biomaster Sw 8000 pg olarak bilinir . 2013 yılında makarası makyajlı hali ile shimano 13 biomaster sw8000 pg üretilmektedir.2010 modelin makarası içinde bakır fazla barındıran bronz'a yakındır.rengi kızılımsı olmasından anlarsınız. 2013 ün makarası (MS58)sarı malzemeden üretilmiştir.
    makina malezya üretimi olup neresi için üretilmiş ise (sizin gözünüzden kaçmayan ayrıntı) makarasında yazısı (shimano biomaster sw 8000 pg)yanyana yazması yani makinanın üzerinde olan kafa. bu makarada ip değerleri pe-1- pe 1,5 vs gibisinden yazıyor.yani japonya ip değerleri. yedek kafa ise
    BIOMASTER
    SW8000PG şeklinde yazıyor misina değerleri dia.mm-m şeklinde yazıyor yani avrupa (ölçü-milimetre-metre)değerleri.ben kendim sıkı bir shimano kullanıcısı olarak .bu tür konulara takmıyorum.shimano shimano'dur.bence...
    yedek kafayı; alan olursa makina ile beraber vermekten yanayım, eğer makinayı satmaz isem kullanırım diye düşünüyorum.

Son düzenleme: 26 Kasım 2014
    İLKlüfER bunu beğendi.
  5. cem48

cem48 Yeni Üye

Sevgili Emre;
    Verdiğin bilgiler için teşekkür ederim. Evet bendeki de aynı makinaymış ama aldığım da yedek kafası yoktu. Madem yedek kafayı ayrı satmıyorsun o zaman komple almaktan başka çare yok:) özel mesajla telefon numaranı veya havale bilgilerini bildirirsen pazartesi günü satış işini gerçekleştiririz. Pazarlık yok ama kargo sana ait :)

6. Kasırgaemre

Kasırgaemre Aktif Üye

05432844652

7. Kasırgaemre

Kasırgaemre Aktif Üye

Makina Cem Bey e satılmıştır. Hayırlı uğurlu olmasını dilerim.
    Konu kilitlenebilir...

cem48 bunu beğendi.
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.