Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Shimano C3000SDH Makineye Uygun Misina ve Kamış önerisi

zokacı

Daimi Üye
Adı
nejdet
ben 110 kiloyum dükkan arkadaşımın ucunu sıkıca tuttu epey abandım banamısın demedi iki parçada olabilir taşıma sıkıntısı varsa üç parça derim bende şu an iki vsytem - dam - catana - luremania - crossfire - fladen olmak üzere 7 spin kamışım var fladen favirim

Burak Kızılırmak

Daimi Üye
Adı
Burak ARIK
Kan Grubu
AB Rh Pozitif
ben 110 kiloyum dükkan arkadaşımın ucunu sıkıca tuttu epey abandım banamısın demedi iki parçada olabilir taşıma sıkıntısı varsa üç parça derim bende şu an iki vsytem - dam - catana - luremania - crossfire - fladen olmak üzere 7 spin kamışım var fladen favirim
şimdi çok açıklayıcı oldu bende 105 kiloyum fazlasıyla farkederim bende bir vs system kullanicisiyim eğer vs system oldu halde böyle diyorsan cidden denemeye değer olduğunu düşünüyorum Teşekkürler

ErBo62

Aktif Üye
Adı
EREN
Kan Grubu
B Rh Pozitif
bende şuan Fladen maxxsimus camou pike turna kamışı 2.40m 20-60 gr atar aralığı olan modelini sipariş ettim.Ankara ve civarında spin avında kullanacağım, kaşık ve sasilerim genellikle 12-25 gr aralığında değişiyor bu nedenle bu kamıştan maxsimum düzeyde yararlanabilir miyim yoksa değiştirmeli miyim önerilerinize ihtiyacım var,teşekkürler.