Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Shımano catana cx 1.80 kamış tam oturmuyor

Konu, 'Kamışlar, Kamış Çeşitleri ve Özellikleri' kısmında sayitusta tarafından paylaşıldı.

1. sayitusta

sayitusta Aktif Üye

Arkadaşlar alabalıkta kullanmak üzere yeni aldığım 1,80 boyundaki shımano catana cx kamışım iki parça birbirine tam oturmuyor 1 cm açık kalıyor kamışı ölçtüm 1.81 geliyor ..Catana kamış kullanan arkadaşlar varsa bu durum normal mi normal değilse dışta kalan 1 cm torna mı etmek lazım garanti iade falan uğraşmak istemiyorum...Sizce ne yapmalıyım...

[​IMG][/url][/IMG]

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. argus

argus Üye

Parcali kamislar tam oturmaz yerine, biraz disarida kalir zorlamayin. Normaldir. Ancak kamisin o kismi bana resimden garip geldi, ek yapilmis veya defolu gibi, halkanin yeri de garip geldi. Ayrintili ve daha genis acidan bir iki resim cekebilirseniz daha rahat gorunur. Resmin azizligi de olabilir bilemiyorum.

4. TR Angler

TR Angler Aktif Üye

Kaan'ın dediği doğru bir gariplik var. Aldığınız yere bir sorun.

5. sayitusta

sayitusta Aktif Üye

Kamışın tam oturmaması bencede mantıklı zamanla oluşacak boşluk bu şekilde önceden engellenmiş teşekürler...Lakin diğer dedikleriniz flaş patlaması ile ilgili ..Kamışta sıkıntı yok....

6. TekAdam

TekAdam Moderatör Yönetici

Bu durum biraz can sıkıcı ama parçalı kamışlarda gayet normal, zamanla ve kullandıkça yerine otuaracaktır Mehmet :)

Bu arada küçük bir tüyo vereyim, ola ki, çok sıkışırsa çıkartmak için zorlama, biraz buz ile soğuttuktan sonra kolaylıkla çıkacaktır ;)

7. sayitusta

sayitusta Aktif Üye

Tavsiyeniz için teşekkür ederim..