Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Satıldı SHİMANO CATANA SPİN SETİ(3 ADET SAHTE HEDİYE)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mrt55

Daimi Üye
Adı
murat
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Arkadaşlar elimdeki fazlalık olan spin setini başka ihtiyaçlarıma kaynak olması için satmak istiyorum. Kamış Shimano Catana 240 mh 14-40, makine Shimano Catana 2500 FB dir. Her ikisi birlikte alınıp bir avda deneme amaçlı kullanılmıştır. Üzerlerinde nokta hata yoktur. Makinenin yedek kafası mevcut olup her ikisindede misina sarılıdır. Kamışın kılıfı ve makinenin kutusu mevcuttur. Spine yeni başlayacak olan arkadaşlar için, yedek takım oluşturmak için ve alternatif hafif takım oluşturmak isteyen arkadaşlar için çok ideal bir set olduğunu düşünüyorum. İnternetten fiyatları araştırdığımda av marketlerindeki fiyatları kamış(135)+makine(120)+misinalar(15) 270 tl civarında olduğunu gördüm. Ben de sıfır ayarındaki bu set için kamış(85)+makine(85) olmak üzere 170 tl istiyorum. Kargo bedeli alıcıya aittir ancak kargo masrafı ile alan kişiye de mağdur etmemek adına setin yanına 3 adet sahte hediyem de olacaktır. Tüm arkadaşlarıma iyi avlar dilerim.

Hazır ilan açmışken belki kamış ve makine ile birlikte sahte ihtiyacı olan arkadaşların işine yarayabilecek sahteleri de ilana eklemiş olalım. Sahtelerin tamamı orjinal kutuları içindedir ve kutuları ile gönderilecektir. Sahtelerden Shimano Goliath ve İma komomo 1-2 kere yüzdürülmüştür. Diğerleri sıfır hiç kullanılmamıştır. Grup halinde satış tercih ederim ancak tek tek de satış mümkündür. Maxrapler adet 30 tl, Kendolar 2 adet 30 tl, ima ve shimanolar adet 40 tl dir. Adet fiyatları bu şekilde olup tamamı kargo dahil 200 tl dir. Tüm arkadaşlarıma bol balıklı avlar dilerim.

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

mouradshanlee

Daimi Üye
Adı
MuraT
Kan Grubu
O Rh Negatif
murat abi hayırlı satışlar tek tek satıyomusun abi...bi arkaaşımıza sadece kamış lazım onun için sordum

mrt55

Daimi Üye
Adı
murat
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Olur kardeşim sıkıntı yok. Çekmeye başlamışsın lüfercikleri...:):):)

mouradshanlee

Daimi Üye
Adı
MuraT
Kan Grubu
O Rh Negatif
aynen abi tutmaya çalışıyoruz bişeyler bir konuşayım arkadaşla hemen dönerim sana

Adı
HAMZA ÖZDEMİR
Kan Grubu
O Rh Pozitif
hocam telefon numaranı yollar mısın ? Şimdi toplantıya gireceğim çıkınca tüm set için seni arayım..

mouradshanlee

Daimi Üye
Adı
MuraT
Kan Grubu
O Rh Negatif
abi arkadaş almış kamış gerek kalmadı hayırlı satışlar tekrar murat abim

mrt55

Daimi Üye
Adı
murat
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Forum şenlenmiş. Çok güzel makineler kamışlar sahteler... Herkese iyi satışlar dilerim.

mrt55

Daimi Üye
Adı
murat
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Maxraplar yeni sahibini bulmuştur. Hayırlı olsun.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...