Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Shimano Catanaya niyet Ax e kısmet

Konu, 'Olta Malzemeleri ve Balık Avı Ekipman İncelemeleri' kısmında Fatalbooz tarafından paylaşıldı.

1. Fatalbooz

Fatalbooz Aktif Üye

Merhabalar hobidaslar, bugün hazır maaşı da almışken iş çıkışı çalıştığım yere yakın olan ve ürünleri ni beğendiğim av bayii ne shimano catana model makara almak için gittim. Sağolsun işletme sahibi elindeki 4 adet makinayı hafta sonu satmis:) bu segmentte Catana istememin sebebi + yedek kafa oluşuydu. Dükkanda shimano nun sienna ve exage model makaraları vardı. Ben hem sipnde daha yeni oluşum hem de bütçemin kısıtlı olmasından ötürütü ax modelini tercih ettim ve artan paramlada makaraya powerpro 8x slick 0,19 misina sardirdim. Keşke internet üzerinden alsaydin dediginizi duyar gibiyim ama yaşadığım bölgede balık avı icin kaliteli ekipmanlara ulasabilirliligin olmasi için yerel saticilarimizin bu tarz alışverişler le desteklenmesi gerektiğini dusunuyorum. Fiyat araştırmamıda yapmıştım kargoya vereceğim ücreti adama verdim. Neyse Konuyu çok uzattim. Sormak istedim ax makina ile powerpro slick misanin uyumunu tecrübe edeniniz oldumu? Ürünlerin pozitif ve negatif yönleri nedir? Kullanımda nelere dikkat etmeliyim. Her turlu tecrübe paylaşımına açığım. Hepinize saygılar.

Ekli Dosyalar:

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. M.Taha D.

M.Taha D. Daimi Üye

Shimano makinelerinde hep power pro misinaları övüyor sponsorluk anlaşması olabilir ama ben bütün makinelerimde bu misinayı kullandım memnundum.. Makineye gelecek olursak bir bilgim yok hayırlı olsun..

Fatalbooz bunu beğendi.
  4. Fatalbooz

Fatalbooz Aktif Üye

doğrudur üstadım, belki de gizli markasıdır. Teşekkür ederim.

M.Taha D. bunu beğendi.
  5. M.Taha D.

M.Taha D. Daimi Üye

Esteğfurullah ne üstadlığı ben de araştırdıkça kullandıkça öğreniyorum.. Rica ederim.. Rastgelsin..

Fatalbooz bunu beğendi.
  6. Fatalbooz

Fatalbooz Aktif Üye

Sanırım ürünler alt segment olunca tecrübeli ustaların dikkatini çekmiyor. :)

7. plastikman

plastikman Aktif Üye

Baslikda stella vs yazmiyor olusundan veya direk gozden kacmistir hocam :)
    Guzel ve saglikli gunlerde kullanmaniz dilegiyle rast gelsin.

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Fatalbooz bunu beğendi.
  8. hkn17

hkn17 Aktif Üye

güzel makina sarozda tekneden torik sırtısında kullanan 1 2 tanıdığım var gayet memnunlar :)

9. Nut

Nut Aktif Üye

Güzel makina..Güle güle kullanın..

10. Mehmet Fatih

Mehmet Fatih Aktif Üye

Ax catanaya göre yeni çıkan bir model sanırım insanlar kullanmadıkları ürüne cevap verirlerse yanıltıcı olur yada keşke almasaydın deselerde geçti :) o yüzden pek cevap gelmemiştir artık siz kullandıkça yorumlarınızı paylaşırsanız sizden sonraki arkadaşlara kaynak olur..Hayırlı olsun bilinen markalar adamı üzmez ama makineye tuzlu su kaçırmamaya dikkat edin.Shimanonun alt segment makineleri traktör gibi ses çıkarmaya başlıyor yoksa.Fazladan makine hertürlü lazım olacak yedek kamışlara yemliye nispeten uygun fiyatlı bir alet almakla doğru karar vermişsin tekrar hayırlı olsun

Fatalbooz bunu beğendi.
  11. KayaBalığıKaya

KayaBalığıKaya Daimi Üye

Power pro zaten shimano markası artık. O yüzden uyumludur yüksek ihtimal.....

Fatalbooz bunu beğendi.