Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Shimano Complex ci4 2500 hgs F6

Konu, 'Olta Malzemeleri ve Balık Avı Ekipman İncelemeleri' kısmında ErdalYildiz tarafından paylaşıldı.

1. ErdalYildiz

ErdalYildiz Aktif Üye

Alabalık ve somon avlarında kullanmak üzere bu makineyi almayı düşünüyorum. Kullanan veya bilgisi olan arkadaşların görüşlerini bekliyorum. Belki 15 20 günde lüfer de kullanabilirim ki bizim buralarda lüfer avı çok kısa. Şimdiden teşekkürler.

stratejist bunu beğendi.
  2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. trkc

trkc Aktif Üye

Özellikleri çok güzel. Fiyatı ne kadar? 1000 TL üzeri bir fiyat buldum bakarken. Eğer doğru fiyatsa bence gerek yok. Yeni Stradic hgfk ile aynı özelliklere sahip. Tek farkı Ci4+ olması.

Stradic Ci4 2500 FA alabilirsiniz. 195gr ağırlık, 6.0:1 devir, 88cm toplama ve 9kg drag.

M.Taha D. bunu beğendi.
  4. ErdalYildiz

ErdalYildiz Aktif Üye

Ben tahminimce 650-700 tl arası alacağım.Tabiki stradic Haganede alternatif olabilir

5. ErdalYildiz

ErdalYildiz Aktif Üye

M.Taha D. bunu beğendi.
  6. trkc

trkc Aktif Üye

Makine güzel. Fiyatı da Stradic Ci4+ FA ile aynı hemen hemen. Garantilik bir durum çıkmaz derseniz alınabilir. İkisi de aynı makine nerdeyse.

ErdalYildiz bunu beğendi.
  7. M.Taha D.

M.Taha D. Daimi Üye

Ben de inceledim makinayı tayland da dere de orman içinde sneakhead avliyorlardi ilk başta stella zannettim sonra 2500 hgs f6 mış gayet şık güzel makine.. Stradic ci4+ da alınabilir stadic hagane de olabilir.. Ama değişiklik olsun istiyorsanız comlex i alabilirsiniz tabi bide hafif bir kamışla set yaparsanız daha da keyifli olur mesela Shimano expride .. :) videodaki set de böyleydi..

trkc bunu beğendi.
  8. ErdalYildiz

ErdalYildiz Aktif Üye

Çok iyi bir noktaya değindiniz.Daha önce stradic ci4 4000 kullandım levrekte.Technium,sephia,exsence vb makineleri kullandım.Değişiklik merak insanı gıdıklıyor işte.Bu ay sonunda kararı verip ya complex alacağım yada yurtiçinden stradic hagane 2500 alacağım.Hayırlısı bakalım.Teşekkürler desteğiniz için.

trkc ve M.Taha D. bunu beğendi.
  9. harbyteam

harbyteam Daimi Üye

ben de lrf de kullanmak için bu makineyi araştırıyordum. complex. çok şık.
    soare ci4 arasında gidip geliyorum. japonyadaki paylaşımlara baktığımda ikisi de çok tercih ediliyor light game de..
    siz biraz daha tatlı su ağırlıklı kullanacaksanız cardiffe de bakmanızı öneririm Erdal Bey,

ErdalYildiz ve stratejist bunu beğendi.
  10. ErdalYildiz

ErdalYildiz Aktif Üye

Teşekkürler Cardiff de bir ara gündemimdeydi. Levrek için iki makinem var. Alabalık ve lüfer ortak kullanım olsun diye bunu düşündüm. Cardiff 165 gr çok şık ama denizde lüfere gelmez gibi. Misina kapasitesi epeyce düşük

11. harbyteam

harbyteam Daimi Üye

aynen hocam. bu durumda kesinlikle complex. ben düşük devirli olanı düşünüyorum. lrf de belli derinliklerde jigle oynuyoruz. kitlenip kalmayalım azmanlarda :D