Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

SHİMANO EXAGE 3000FC VE RYOBİ ECUSİMA 4000Vİ

Konu, 'Sıcak Fırsatlar ve İkinci El' kısmında iasoslubalıkçı tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. iasoslubalıkçı

iasoslubalıkçı Aktif Üye

Öncelikle tüm balık sevdalı arkadaşlara iyi günler ve rastgele. Dündar Bey'in açmış olduğu satılık shimano biomaster 4000 xg makineyi alabilmek için elimde bulunan shimano exage 3000 fc ve ryobi ecusima 4000 vi makineleri satmak istiyorum. ilgilenen arkadaşlar olursa shimano exage 3000 fc makine yedek kafasıyla birlikte ve kafalardan birinde 50 m. civarında spider stealth 0.17 ip misina ile birlikte 120 TL, Ryobi ecusima 4000 vi ise üzerinde sarılı 0.30 süper maxim mono misina ile 80 TL'dir. ryobide klasik rulmandan kaynaklı ses gelmektedir, ama çekiş gücünü ve performansını etkilemiyor. Ben pek anlamadığım için değiştiremedim. ama bilen arkadaşlar kolaylıkla değiştirebilirler. Kargo alıcıya ait olup 2 makineyide almak isteyen arkadaş olursa 190 TL'dir. herkese şimdiden çok teşekkür ederim. şu anda iş yerinde olduğum için fotoğraf ekleyemiyorum. en yakın zamanda fotoğraflarını da ekleyeceğim.

SHİMANO EXAGE 3000FC :120 TL
    RYOBİ ECUSİMA 4000 Vİ:80 TL
    İKİSİ BİRDEN 190 TL Kargo alıcıya aittir.

Dündar Bey'in açmış olduğu Shimano Biomaster ilanındaki makine satıldığı için kullandığım shimano exage'in satışından vazgeçilmiştir. Ryobi'nin satışı günceldir.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 3 Temmuz 2014
  2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. iasoslubalıkçı

iasoslubalıkçı Aktif Üye

satıştan vazgeçilmiştir. konu kilitlenebilirse çok sevinirim. teşekkürler.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.