Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Shimano Kamış Seçimi

Konu, 'Kamışlar, Kamış Çeşitleri ve Özellikleri' kısmında HastaRuH tarafından paylaşıldı.

1. HastaRuH

HastaRuH Daimi Üye

Daha önce aldığım daiwa 7-35 kamış boyundan dolayı rahat etmediğimden daha kısa olan shimano 7-35 kamışlara bakıyorum ( uzun kamış önermeyin lütfen ). Linklerde ki kamışları kullanan varsa levrek ve lüfer de kullanmayı düşünüyorum ( daiwa sarıkantları kofana zevki ile yakalama fırsatı vermişti - bu kamışlarda öyle zevk verir mi? ) 5 gr lık sahtelerdeki kullanımı, slikondaki rahatlığı ve Wtd konforu hakkında deneyimlerinizi paylaşırsanız sevinirim.
    Teşekkürler.

SHIMANO BEASTMASTER SEA BASS 2,40 MT 7-35 GR «*Egetech Store Av Marketi, Balık Avı Oltaları, İğneler, Balık Bulucular, Jig Kamışları ve Olta Makineleri

Shimano Yasei Red Sea Bass 240 cm M(7-35 gr) Aksiyonlu Olta Kam | Shimano Spin Olta Kamlar

Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 12 Haziran 2014
  2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. MRwhite

MRwhite Aktif Üye

beastmaster daha kaliteli, zaten kullanılan malzemeler arasındaki farkı görebilirsiniz.beastmaster xt60, yassei ise xt40 karbon.

hem de beastmasterın kılavuzları iki ayaklı daha dayanıklı olacağı kanısındayım.

4. forkill96

forkill96 Aktif Üye

xt60da olsa xt40da olsa çok birşey değişmez. Yaseiyi avlandığım serdar abi kullanıyordu atış erimi olsun hafifliği olsun güzeldi 5grlık sahteler için

Lrf yaparken discoverynin 1-5gr atarlı spin kamışını kullanıyorum çokta memnunum

7.35 atarlı kamış sert kalacağından çokta ileri atamıyordum.

bence Erkan abi içine hangisi sindiyse onu al silikon ve 5grlık sahteler için ayrıca bir spin kamış öneririm piyasada 40 50 tl lik güzel düşük atarlı spin kamışlar mevcut

5. HastaRuH

HastaRuH Daimi Üye

XT60 acaba çok sert olurmu sert olursa balığın kafa derbeleri daha fazla hissetmek istiyorum.

LRF için Daiwa Croscast 190 1-6 atar var.

6. YEKTA

YEKTA Daimi Üye

Force masterda isyedigin uzunluk ve atarda varsa al gec karsiya hiiiic debelenme

7. HastaRuH

HastaRuH Daimi Üye

Uzunluk varda atar uymuyor. Yinede seçenekler arsında olabilir.

Tapatalk aracılığı ile gönderildi

8. MRwhite

MRwhite Aktif Üye