Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Shimano Kamışım Sahtemi ??

Konu, 'Kamışlar, Kamış Çeşitleri ve Özellikleri' kısmında korayandroid tarafından paylaşıldı.

1. korayandroid

korayandroid Üye

Merhaba,
    Shimano Nexave Bx 200 atarlı 420 cm boyunda kamışımda makina takma yatağında misina kesikleri oluştu.Bunun üzerine yaptığım araştırmalarda kamışın sahte olma ihtimali üzerinde duruyorum.Kamışın sargı kısmında 3 tane farklı renkte iplik var ama bu model cx modelin 170 atarlısı başka bir arkadaşım yolladı.Lütfen nexave 200 atarlı bx modelin fotosunu yakından çekerseniz sevinirim.zira hakkımı arayacağım
    bu ise başka bir arkadaşımın yolladığı cx modelin 170 atarlısı 3 tane altın rengi ipliğe dikkat

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. dr.zeki

dr.zeki Aktif Üye

Kamışınızın sahte olduğunu düşünmüyorum. Ben de catana bx kırılınca cx serisini aldım ve kalite- işçilik olarak daha farklı (düşük kalite-görüntü) olduğu kanısındayım. Ama bx serisini kullanmasam bunun farkına varamazdım. Demek istediğim ax,bx,cx,dx... vs. farklı zamanlarda üretilmiş seriler ve farklı olmalarını da artık normal olarak karşılıyorum ( Shimano da olsa artık kalite inişte galiba ) o sarı yaldızlı iplik de üretim esnasında unutulmuş olabilir. Kafana takma ve ithalatçı firma okyanus marine'ye sor.

4. korayandroid

korayandroid Üye

Burada baya nexave kullanıcısı var hatırlıyorum.Bu modelin fotosunu çekerlerse yakından sevinirim.

5. korayandroid

korayandroid Üye

Dediklerinizde haklıymışssınız.Katalogtan bakarak sorunumuzu hallettik.Ancak o kesikler işte olmasaydı daha iyiydi.Sağolun

6. harbyteam

harbyteam Daimi Üye

aynı kamışın cx serisini tam sezonda 5-6 ay kullandım.(kasım-mart)
    sırf rapalada.
    bu türden bir şey yaşamadığıma eminim
    hatta bu kamışı sattım
    alan abimiz yarım saat detaylı bir inceleme bile yapmıştı
    ben görmesem o kesin görürdü :D