Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Shimano makineler

Konu, 'Sıcak Fırsatlar ve İkinci El' kısmında Levrekspinner tarafından paylaşıldı.

1. Levrekspinner

Levrekspinner Aktif Üye

İlk makinemiz Shimano Aero Spinning 4000 FA Spin Makine ürün sıfırdır resimde görüldüğü gibi tüm içeri ile gönderilecektir. Spin avlarında levrek ve lüfer avları için biçilmiş kaftan. Şıklık zerafet ve güç bir arada. Çok fazla anlatmaya gerek olmayan bir ürün elinize aldığınızda farkı hissedeceksiniz.Aero spinning fiyatı 360 tl kargo alıcıya ait.

Shimano Aero Spinning 4000 FA Spin Makine

Devir Oranı:4.8:1
    Bilye:3x S-ARB+1
    Misina Kapasitesi: (mm/mt) 0,30mm/180mt
    Misina Kapasitesi: (lb/yds) 10lb/200yds
    Ağırlık:330gr
    Drag:8kg
    1 turda : 86 cm sarım
    1 ekstra soğuk dövme alüminyum yedek kafa

Buradanda makineyi inceleyebilirsiniz : Shimano Aero Spinning 4000 FA Spin Makine | Shimano | Spin Makinalar | Balk Av Malzemeleri| Olta Makinalar| Spin Makinalar | Av Deposu Av Malzemeleri Kara Av Balk Av Olta Kamp Malzeme

Diğer makinemiz:
    SHIMANO EXAGE 3000 SFD 4xSSS+1BB SATILDI

Makineyi satıştan çekmiştim ve tekrar satışa koyuyorum.Makine 150 liradir.Shimanonun yaptığı indirime rağmen fiyatın hediyelerle birlikte makul olduğunu düşünüyorum. Kargo alıcıya ait. Ürünün kutusu ve içeriği tamdır.Resimlerde görüldüğü üzere ufak 1 çizik dışında sıfırından farksızdır.Tüm avlardan sonra bakımı yapılıp yağlanmıştır.Üzerinde SHIMANO TECHNIUM SPINNING 150M 0.25MM MSNA Balklk malzemeleri - Olta misinalar - Makara misinalar - Shimano misinalar SHIMANO AvMarketi.com Av, Balklk, Kamp, Dal Malzemeleri ve Outdoor Giyim SHIMANO TECHNIUM SPINNING 0.25MM yada okuma seabas 0.26 misinası ile gönderilecektir(alıcının isteğine göre). Yanında göndereceğim hediyelerle alan arkadaşın yem sıkıntısıda olmayacaktır.

Ürünün yanında gönderilecek hadiyeler :
    1adet Daiwa Duck Fin Shad 3.5inc Sardine(sıfır)
    3 farklı renk ve boyda Berkley Power Bait Suni Silikon Yem (sıfır)(Mavi,sarı,beyaz)
    1 adet RIVER2SEA ROVER 98 renk kod G25R (sıfırından farksız 1-2 kez kullanıldı) RIVER2SEA ROVER 98 Levrek stad suni balk Balklk malzemeleri - Suni yemler (Sahteler) - River2sea suni yemler RIVER2SEA AvMarketi.com Av, Balklk, Kamp, Dal Malzemeleri ve Outdoor Giyim
    1adet poper (sıfır ayarında 1-2 kez kullanıldı)

SHIMANO EXAGE 3000 SFD 4xSSS+1BB

Shimano Exage FD serisi Shimanonun malezya üretilmidir, yenilenmiş etkileyici ve kompak tasarım.
    Shimano Exage 1 milyondan fazla makina satışı gerçekleştirilmiş en popüler makinalardan biri haline gelmiştir. "Exage P4" makina serisinin bir parçasıdır ve Shimano'nun en popüler makinalarından biridir. Yeni FD modeli 4 korumalı paslanmaz çelik rulman ve düzgün güvenilir performans için bir rulman içeren XGT-7 malzemeden yapılmış şık bir 'M' Kompakt gövde tasarıma sahiptir. Geneli kapsayan balıkçılık durumlarında kullanılmak üzere Yemleme ve Spinning klasmanı aralığında dört boyu vardır. Spinning için en iadel boyut 3000 dir.

Ürün Özellikleri
    Devir : 5.0:1
    Rulman : 5
    Ağırlık : 250gr
    Sarma sistemi : Varispeed (değişken) hızlı
    Makara uzunluğu : 116mm
    Makara genişliği : 75mm
    Çok Diskli Fren Sistemi
    0.25mm / 140mt misina sarım kapasitesi
    Çarpıcı metalik platin ve altık kaplama
    4 Korumalı paslanmaz Çelik Rulman
    Balıkla mücadele ileri derece performans
    Soğuk dövme alüminyum makara
    AR - C hat yönetim sistemi
    Dyna denge sistemi

Alıntı resimler

Ürünün resimleri

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 17 Mart 2014
    MezarKabul bunu beğendi.
  2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. Levrekspinner

Levrekspinner Aktif Üye

Shimano Aero Spinning 4000 FA Spin Makine 400 liraya indirilmiştir. ihtiyacı olanlar kaçırmasın fiyatın gayet makul olduğunu düşünüyorum.

4. GanGBoi

GanGBoi Üye

Aero Spinning arayanlar için kaçmayacak fırsat bence, bu fiyata bulmak biraz zor! Hayırlı satışlar Selçuk :)

5. Levrekspinner

Levrekspinner Aktif Üye

Teşekkürler Gürkan umarım ihtiyacı olan bir arkadaşın ihtiyacını karşılamış olur.Çok hoş bir makine.

6. HastaRuH

HastaRuH Daimi Üye

Selçuk hocam sende bu kadar makina varmıydı. Sen yakında öğretmenliği bırakır dükkan açarsın. :).
    Gelecekte senin gibi olmaktan korkuyorum. Çok alışveriş yapmışsın bu kadar makina tehlikeli. Kendi korkularımı bir yana bırakırsam. Makinenin fiyatı hediyelerle çok iyi. Bir sonraki makinam gerçekten çok üst seviye olsun istiyorum. Yoksa kaçırılmaz fırsat. (Exage 3000 için konuştum)

Slikonlara ben talip olsam. Olurmu ?

Tapatalk aracılığı ile gönderildi

7. Levrekspinner

Levrekspinner Aktif Üye

Teşekkürler hocam istediğin makineye kavuşman dileğiyle fakat aero zaten üst seviye bir makine aklında olsun :) Fakat biliyosun benim almak istediğim makine farklı satma nedenimde o zaten.

8. Levrekspinner

Levrekspinner Aktif Üye

Konu günceldir.

9. Levrekspinner

Levrekspinner Aktif Üye

Fiyatları iyice ısıttık son fiyat pazarlıksız

Shimano Aero Spinning 4000 FA Spin Makine 375lira
    SHIMANO EXAGE 3000 SFD 4xSSS+1BB 150lira

Dündar bunu beğendi.
  10. HastaRuH

HastaRuH Daimi Üye

Bu fiyat hediyelerle çok iyi daiwa slikon 25 lira sadece sert ve diğer slikonları ve misina, bir de kamış al ve başla spine.
    Yeni başlayacak biri için çok uygun ve kaçırılmayacak fırsat olmuş. Makina 100 liradan daha aza geliyor ve çok uygun olmuş. Hayırlı olsun.

Dündar bunu beğendi.
  11. HastaRuH

HastaRuH Daimi Üye

Cepten gönderirken yanlışlıkla iki kez aynı mesajı atmışım. Şimdi fark ettim.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 7 Mart 2014