Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Shimano pa spin power, sa fligen ve pa fligen

Konu, 'Makineler, Olta Makaraları Özellikleriyle Açıklamaları' kısmında cem1 tarafından paylaşıldı.

1. cem1

cem1 Aktif Üye

Bu uc makinadan birini almayi dusunuyorum. Daha once kullandigim makina bullseye 9080 idi cok cok memnundum. Su anda okuma salina 3 10000 kullaniyorum. Bullseye in yerini tutmaz ama bu makinadanda memnunum. Kamisim potenza.
    Bu 3 makinayi kullanan arkadaslar tecrubelerinizi paylasirsaniz sevinirim. Simdiden tesekkurler. Herkese rastgelsin.

İLKlüfER bunu beğendi.
  2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. exxper

exxper Daimi Üye

Pa spin power pa fliegen td nin malzemeden kısılmış hali ve kasasi degisik ben pek sevmiyorum yeni kasaların seklini performansı td ye yakın td ye gelecek olursak ben makinadan keyif alamadığım için sattim çünkü o kadar cok rahat sarimi varki balığın Geldigini anlamıyorsun bide kolu uzun 81 cm civarı sarimi var sar babam sar insan sıkılıyor sormaktan bu sefer sa fliegene gelecek olursak slow 10 yavaş sarma sistemi adete dokuyarak makinaya sariyor ve uzak atışlarda harika diyebilirim kolu kisa ben sadece topuz takarak kullandım 9 cm kol filan takmadan sa fliegen sarimi biraz sert sadece topuz takarak sarimi biraz yumuşattim kisa kol olduğu için daha fazla seri sarım olduğu için düşük tür sarımini telefi etti 435 gr ile harika geçen sene sattığıma pişman olmuştum bu sene tekrar aldım :)
    IMG-20161001-WA0008.jpeg

coner ve cem1 bunu beğendi.
  4. cem1

cem1 Aktif Üye

Yani ucu arasinda sizin tercihiniz sa fligen benim anladigim. Peki sa fligeni bullseye ( eski bullseye kullandinizmi bilmiyorum ) karsilastirsaniz seciminiz ne olurdu acaba?

5. exxper

exxper Daimi Üye

Kullanmadım ama Bulls eye olurdu imkanım olsa her ikisinede sahip olmak isterim Bulls eye tam benim tarzım tur sayısı vs. Ama sa fliegenin hafifliği uzak atislardaki performansi harika , mesela bu iki makinayi satın alıp her ava bu makinayla giderdim suyun akıntı nin vs. Durumuna göre kullanirdim

cem1 bunu beğendi.
  6. cem1

cem1 Aktif Üye

Bende Bullseye i cok sevdim ama sattim Su anda okuma salina 3 10000 kullaniyorum. O da guzel memnunm yani ama Fligen i de merak ediyorum. Sizin soylediginiz sa fligen kalamasiz olan degilmi. Hafiflik uzak atis harika diyorsunuz. Peki sarimda kola yuk bindirmesi nasil? Birde bir turda 81 cm topluyor sanirim. Bu acidan yeterlimi acaba?

7. exxper

exxper Daimi Üye

Bide sa fliegen lerde sorun cikariyormus geçen sene sattigim makinayi 5_6 kere kullanılmıştım sattığım kişi 2 ay kullandı makinada sorun çıktı içini açtığında hiç yağ olmadığını söyledi ufakta olsa ses yapmaya devam ediyordu hala, benim şimdiki aldığım sa fliegen ilk çıkan partiden varsayımlara göre ilk çıkan parti sa fliegenler sorun cikarmayan parti

cem1 bunu beğendi.
  8. cem1

cem1 Aktif Üye

Buda enteresan oldu. Bence bu dogru degildir diyorum ama genede bilinmez. Yeni cikanlarda bir model degisikligi varmi acaba

9. exxper

exxper Daimi Üye

81 cm yeterli değil tabi stok hali ile sarimi pek iyi değil genelde 9 cm artı topuz takarak kullanıyorlar buda performansını bayağı bir arttırıyor ben taktım ama geri cikartim hoşuma gitmedi sadece topuz takarak %30 performansı arttı kolu kisa olduğu içinde daha hızlı tur elde edip sar babam sar olayından kurtuldum :)

cem1 bunu beğendi.
  10. cem1

cem1 Aktif Üye

Bullseye da bu dediklerin hic soz konusu degildi.

11. balıkoltası

balıkoltası Daimi Üye

Sa Fliegen sd tavsiye ederim.
    Süper slow 10 sistemi ağır yüke gelmiyor. Bir süre sonra hırıltılar başlıyor. Bu nedenle yeni kisu o sistemsiz olarak da üretildi.

cem1 bunu beğendi.