Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Shimano SA Active Surf

SinanSinan

Aktif Üye
biro abi varmı bir tavsiyen boğaz da rapalada çalışacak makine. bu işte üstadlardan biri sensin fikirlerin önenli bizim için.

Balıkoltası

Daimi Üye
Kan Grubu
B Rh Pozitif

muratbozk

Daimi Üye
Adı
murat bozkurt
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Active surf'u kullanan ve hatta topuz yaptıranları bile biliyorum çok rahat bir sarımı var ama Birol'un dediği gibi zamanla problem çıkaracaktır, kaldıki akıntıda ağır kurşunla geçen sene kullanalar makineden ses geldiğini ve sesi bir türlü kesemediklerini söylüyorlar, sonraki duyumlarıma görede dişli sisteminin o kadar iyi olmadığını biliyorum şu da var bu paraya ne bekliyoruz ki?, parasına göre idare edecek bir alet.

Surf olarak düşünmüyorsanız bence Biomaster 6000-8000 modellerinden birini alın bakımlarını yaparak uzun yıllar kullanın derim, twinpower ve stellayıda kullanan diğer arkadaşlarım biomaster dan bir farkı yok derler; bende öyle diyenlerdenim:)

Saygılar, sevgiler.

SinanSinan

Aktif Üye
önerdiğiniz modeller gayet güzel ama işte bütçe meselesi :) olmadı elimdekiyle idare edip biomaster için biraz daha mı beklesem?

Ersen

Daimi Üye
Adı
ersen özkan
Active surf'u kullanan ve hatta topuz yaptıranları bile biliyorum çok rahat bir sarımı var ama Birol'un dediği gibi zamanla problem çıkaracaktır, kaldıki akıntıda ağır kurşunla geçen sene kullanalar makineden ses geldiğini ve sesi bir türlü kesemediklerini söylüyorlar, sonraki duyumlarıma görede dişli sisteminin o kadar iyi olmadığını biliyorum şu da var bu paraya ne bekliyoruz ki?, parasına göre idare edecek bir alet.

Surf olarak düşünmüyorsanız bence Biomaster 6000-8000 modellerinden birini alın bakımlarını yaparak uzun yıllar kullanın derim, twinpower ve stellayıda kullanan diğer arkadaşlarım biomaster dan bir farkı yok derler; bende öyle diyenlerdenim:)

Saygılar, sevgiler.
Biomasterle stellanın farkı yokmu ? Yok tabi 2000 tl lik ufacık bir fark

muratbozk

Daimi Üye
Adı
murat bozkurt
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Biomasterle stellanın farkı yokmu ? Yok tabi 2000 tl lik ufacık bir fark
Boğaz için bence biomaster yeterli demek istedim ve bahsini geçtiğiniz makaradanda rahat bir sarımı var ben öyle bir farkını göremedim ikisinide kullanan biri olarak, tabi ki bütçe ve zevk meselesi ister 2000 tl verin ister 5000 tl.;)

Ersen

Daimi Üye
Adı
ersen özkan
Boğaz için bence biomaster yeterli demek istedim ve bahsini geçtiğiniz makaradanda rahat bir sarımı var ben öyle bir farkını göremedim ikisinide kullanan biri olarak, tabi ki bütçe ve zevk meselesi ister 2000 tl verin ister 5000 tl.;)
Sizi kullandiginiz stella sw ise olabilir. benim kullandığım sw pg . Biomaster de iyi ama bi stella kesinlikle olamaz ve bunun tartışması bile olmaz

Rapalacı

Daimi Üye
Adı
FURKAN ®
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Stellada tabii ki parça kalitesinden rulman fazlalığından dolayı bir fark vardır bu da fiyata yansıyor. Bu aletle orkinos durduruyorlar ama boğazda biomaster ile Stella - twinpower (SW-PG) ın sarımları aynı gibi. Hatta ben twinpowerı beğenmeyip bioamastera geri dönmüştüm. :) Yinede en güçlüler surf makinalardır bence, tercih meselesi tabii.