Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Satıldı SHIMANO SARAGOSA 5000 SW ( SIFIR KUTUSUNDA)

Konu, 'Sıcak Fırsatlar ve İkinci El' kısmında calvus48 tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. calvus48

calvus48 Üye

ÜRÜN SIFIR KUTUSNDA TAKAS DÜŞÜNMÜYORUM 550 TL

Temel Özellikler

50lik makara, 5.7.1 devir oranı, 5+1 rulman, 567gr ağırlığındadır, önden kalamalı

Ürün Özellikleri

X-Ship özelliği ile olta makinesi dişlilerinin daha dayanıklı ve sarımların daha yumuşak olmasını sağlar.
    Hybrid X-Shield su geçirmez gövdeye sahiptir.
    AR-C Spool Shimanonun patentli makara açısı sayesinde misina sürtünmesini azaltarak uzun atışlarda devamlılık ve daha uzun mesafe imkanı sunar.
    Shimanonun S A-RB Shielded Stainless Steel Bearings paslanmaz çelik korumalı yataklama ve bilya sistemi sayesinde sorunsuz ve pürüsüz sarım keyfi sunar.
    Varispeed 2 uzun atışlarda dahi 2 kademeli hız ayarıyla misina hattının sürekli ve sorunsuz çalışmasını sağlar, büyük ve hırçın balıkları daha kolay çekmenize yardımcı olur.
    Super Stopper 2 tek yönlü rulmanı ve üst düzey fren yapısı sayesinde tasmalama kolaylığı sağlar.
    Soğuk dövme alüminyum dişli sistemine sahiptir.
    Dyna-Balance sayesinde sarınlarda oluşan titreşimler azaltılarak daha yumuşak ve hasas kulanım sunar.
    Power Roller teknolojisi misinanızın kıvrılarak direncinin azalmasını engeller.
    Floating Shaft 2 özelliği ile sarım sırasında makarada ve iç aksamda olan dişli ve şaft üstüne binen yükü en aza indirir.
    Alüminyum kola sahiptir.
    Yedek kafası yoktur.

Model
    Rulman
    Kalama
    Drag (kg)
    Devir
    Kapasite (mm/m)
    Ağırlık (g)
    SRG5000SW
    5+1
    Önden
    10
    5,7:1
    0.35/175
    567

Ekli Dosyalar:

Son düzenleme: 19 Haziran 2016
    iasoslubalıkçı bunu beğendi.
  2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. stratejist

stratejist Aktif Üye

Merhabalar, siz bu makinayı daha birkaç ay önce 450TL'ye satmamış mıydınız? Bu makina aynı makina mı yoksa başka bir makina mı acaba? Bir arkadaşım için tekne makinası bakıyoruz ve ilan dikkatimizi çekti ama bu daha önce sattığınız makina mı değil mi onu da öğrenmek istiyoruz açıkçası. Eğer daha önce sattığınız makinaysa neden size geri geldiğini de açıklarsanız karar vermemize ciddi yardımı olacaktır..

4. GokhanSacakli

GokhanSacakli Üye

Özdemir arkadaşım merhaba sizin bahsettiğiniz makinayı ben aldım ve sıfır makinaydı. Bu makinaya da talibim eğer kısmet olursa ;)
    Özel mesaj gönderildi.

5. stratejist

stratejist Aktif Üye

Gökhan bey merhabalar, makinaya siz talipseniz biz hiç olaya girmeyip şimdiden size hayırlı olsun diyelim o zaman ;)
    Siz bu makinayı hangi amaçla (hard spin ya da tekne avları gibi) kullanıyorsunuz? Arkadaşım makinayı ara sıra derin su da olmak üzere tekne avları için düşünüyordu ve açıkçası makinanın devri bana biraz yüksek geldiğinden ben bu makinaya pek sıcak bakmıyordum. Kullanan biri olarak sizin bu makina hakkındaki görüşlerinizi öğrenebilir miyiz?

GokhanSacakli bunu beğendi.
  6. GokhanSacakli

GokhanSacakli Üye

Valla ne yalan söyleyeyim henüz kullanmak nasip olmadı yoğunluktan balığa gidemedim henüz ama benim de kullanım amacım bahsettiğiniz gibi ağır yemlerle spin teknede sırtı hafif jig özetle genel kullanım amacıyla aldım. Bu makinaya gelince kısmet diyelim. Henüz alıp almıyacağım belli değil.

stratejist bunu beğendi.
  7. calvus48

calvus48 Üye

makina gökhan beye satılmıştır

8. Önder Kanığ

Önder Kanığ Moderatör Yönetici

Alana,Satana hayırlı olsun.:)
    image.jpeg

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.