Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

shimano seido ra

dark

Üye
Merhaba. Geçen hafta benim exage 6000 fc de aynı sorun oldu. Dişleri yemiş endişesi ile aldığım yere götürdüm. Söküp tekrar taktilar sorun gitmişti. Nedeni olara vida gevsemesi ya da benzer bir nedenle dislilerden bir kaçının tam oturmamasi durumunda olduğunu çok nadiren de olsa karsilasilabildigini söylediler. Uzman değilim. Belki faydası olur diye paylaştım.

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

KayaBalığıKaya

Daimi Üye
Adı
Uluç
5 tl ye olanlar çabuk paslanıyor... bence JP den tuzlu suya dayanıklı olanlardan getirt. Biraz tuzludur ama kolay kolay bozulmaz.

GOKHAN AKSOY

Daimi Üye
Adı
GOKHAN AKSOY
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Merhaba. Geçen hafta benim exage 6000 fc de aynı sorun oldu. Dişleri yemiş endişesi ile aldığım yere götürdüm. Söküp tekrar taktilar sorun gitmişti. Nedeni olara vida gevsemesi ya da benzer bir nedenle dislilerden bir kaçının tam oturmamasi durumunda olduğunu çok nadiren de olsa karsilasilabildigini söylediler. Uzman değilim. Belki faydası olur diye paylaştım.

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Olabilir sabah tekrar sokecegim ama arkadan kalamalı makineleri sokmek önden kalamalı makinelere göre çok zor

GOKHAN AKSOY

Daimi Üye
Adı
GOKHAN AKSOY
Kan Grubu
O Rh Pozitif
5 tl ye olanlar çabuk paslanıyor... bence JP den tuzlu suya dayanıklı olanlardan getirt. Biraz tuzludur ama kolay kolay bozulmaz.
Casting tipi makineye seramik getittirecegim atış mesafesini etkiliyormus fakat 20$ bazı forumlarda normal makinede buna gerek yok diye okumustum o yüzden vazgecmistim