Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Shimano Sephia3000+Daiwa sahte+Berkley ip

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

TekAdam

Daimi Üye
Gold Üye
Adı
Süleyman Vedal Kahramanoğlu
Kuş gözü yaşadığın makine neydi ağabey ?
Birde dyneema ip kullanımında hafif yem atımlarında şuna dikkat etmek gerekiyor atım sonrasında mutlaka sarıma başlamadan önce kamışla ipi gerdikten sonra sarıma başlamak gerekiyor ilk tur sarım gevşek olursa kusma, kuş gözünün önüne pek geçilmiyor.
Dündar,

Birçok makina denedim ama ben de kötü iz bıraktıkları için isimleri aklımda değil (isim vererek karalama yapar gibi olmayalım)

Bahsettiğin konuya çok dikkat etmeme rağmen gece karanlığında bir yere kadar kontrol edebiliyordum, kontrol kaçtığı anda da bu illet oluşuyordu ;)

En son Altınoluk'taki değerli büyüğüm Kazım ağabeyle yapmış olduğum Spin denemelerinde onun malzemelerini kulladım ve hiç kuş gözü ya da kusma yaşamadım. Kullandığı ipin markasını bir kenara not almıştım ama şimdi bulamıyorum, arayıp tekrar soracağım

Dündar

Daimi Üye
Adı
.........
Dündar,

Birçok makina denedim ama ben de kötü iz bıraktıkları için isimleri aklımda değil (isim vererek karalama yapar gibi olmayalım)

Bahsettiğin konuya çok dikkat etmeme rağmen gece karanlığında bir yere kadar kontrol edebiliyordum, kontrol kaçtığı anda da bu illet oluşuyordu ;)

En son Altınoluk'taki değerli büyüğüm Kazım ağabeyle yapmış olduğum Spin denemelerinde onun malzemelerini kulladım ve hiç kuş gözü ya da kusma yaşamadım. Kullandığı ipin markasını bir kenara not almıştım ama şimdi bulamıyorum, arayıp tekrar soracağım
Anladım ağabey haklısın.
Dişsiz dyneema ip'ler tercih etmek gerekiyor ağabey.
Örn: Sufix 832 braid gibi.

TekAdam

Daimi Üye
Gold Üye
Adı
Sadece makine Özkan (Trakonya 79)arkadaşımıza satılmıştır.Daiwa sahte isteyen olursa elimde birden fazla var gönderebilirim.Konu kilitlenebilir.
Hayırlı olsun Erdal :harika::harika::harika:

Konuda konuşmalar devam ediyor, biraz daha açık kalsın, sonra kapatırım

TekAdam

Daimi Üye
Gold Üye
Adı

trakonya79

Daimi Üye
Adı
Özkan Yazıcı
O kadar hızlı Cereyan ettiki ne olduğunu ben bile anlayamadım :p

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...