Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

SHIMANO SPHEROS 8000 PG

Konu, 'Makineler, Olta Makaraları Özellikleriyle Açıklamaları' kısmında hakyelken tarafından paylaşıldı.

1. hakyelken

hakyelken Aktif Üye

Selam Arkadaşlar ,

aşağıda detayları olan makinayı kullanan var mı ? Görüşlerini alabilir miyiz?

Teşekkürler.

SHIMANO SPHEROS 8000 PG

Ürün Bilgisi:Shimano spheros 8000 pg tur 4.7:1 agırlık 570 bilye 3+1 adet paslanmaz ( A-RB) AR-C KAFA 0,30mm 390 metre 0,35 mm 290 metre 0,40 mm 200 metre
    Bir turda 89 cm sarım.

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. furunotr

furunotr Aktif Üye

Bunu değil ama Aceration SW8000 PG kullanıyorum; özelliklere bakınca benim kullandığım bir üstü gibi birşey oluyor (bu makina 4 benimki 5 bilya) ben oldukça memnunum...

4. İsak

İsak Aktif Üye

Bende Aceration SW8000 PG kullanıyorum ve çok memnunum. Spheros 8000 PG de Haluk bey'in belirttiği gibi yaklaşık aynı makina. Ayrıca kullananda tanıyorum o da çok memnun.

5. Fatih Koç

Fatih Koç Daimi Üye

Arkadaşım jigde kullanıyor sanırım 10 binlik ve bende denedim..
    hiç düşünme al derim kardeşim..
    harika makina..

6. hakyelken

hakyelken Aktif Üye

yorumlarınız için teşekkür ederim.

7. furunotr

furunotr Aktif Üye

Şunu belirtmekte fayda var... Eğer amaç mümkün olabildiğince uzağa atış yapmak ise Spheros, Aceration gibi makinalar üzerinde pek durmayın; bunlar Aero Wrap sisteme sahip makinalar olmadığından kafa yükseklik mesafesi bir miktar dar (vargel sistemi ile çalışıyorlar); örneğin Biomaster Aera Wrap teknolojisi kullanıyor ve kafa yükseklik mesafesi de bir miktar daha fazla; bu durumda atışlarda sanıyorum bir 5-10 metre gibi farklılık olacaktır... Ancak vargel sisteminin daha az sorun çıkaracağına veya daha dayanıklı olduğuna inanıyorum...

Yine de örneğin Aceration ile şartlar çok olağanüstü olmadığında yeterli mesafeye erim yapabiliyorum...