Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Shimano stella 4000 xgfi makinanın Daiwa karşılığı?

Konu, 'Spinning Avcılığı Teknikleri ve Malzemeleri' kısmında tekseker tarafından paylaşıldı.

1. tekseker

tekseker Aktif Üye

Aynı gramajda bilye sayısı ve drag kuvveti olarak daiwada karşılığı nedir acaba sevgili dostlar ?

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. M.Taha D.

M.Taha D. Daimi Üye

Daiwa exist modeli stellayla kıyaslanamaz bence çok farkli kafa yapıları var..

Yakamoz bunu beğendi.
  4. arkadas

arkadas Aktif Üye

Exist dir

5. Yakamoz

Yakamoz Aktif Üye

Bence de kiyaslanmaz.

6. harbyteam

harbyteam Daimi Üye

Shimanoda Xg serisi yüksek devirli makinelerdir.. daiwa da karsılıği h serisidir.. stella shimano icin flagship iken exist de daiwa icin en üst segmenttir. Her iki makine de premium hissini sonuna kadar yaşatır.
    Bence sorunuzun cevabı varsa bu da exist 3012h olabilir..ama tam olarak neyi merak ediyorsunuz ? Belki daha çok yardimcı olabiliriz :)

Erol 61 bunu beğendi.
  7. tekseker

tekseker Aktif Üye

Cevap için teşekkür ederim üstadım , tekne için belirli bir miktarı gözden çıkartıp hatta arabamı satılığa çıkartmıştım sonra hatun engelini aşamadım bende kendimi komple kara balıkçılığına verdim acemi olmama rağmen üst seviyeden giriş yaptım , ikinci bir takım daha yapmak istiyorum bunuda daiwa markasından yana kullanmak istiyorum . Ondan dolayı sordum üstadım bu soruyu ikinci takımı daiwa makinalardan yapmak istiyorum.

8. harbyteam

harbyteam Daimi Üye

Estağfurullah,
    Bu durumda kesinlikle 2015 exist serisinden bir makine öneririm.. hedef balığınıza göre uygun devirde bir makine seçebilirsiniz bu seriden. Bi tık altı morethan serisini de önerebilirim ama onun altına inmeyin. fakat ağırlık konusunda exist çok avantajlıdır. 30-40 gr hafiftir diğer tüm serilerden. Rastgelsin :)